Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Serpantinli fişek rezistanslar ısıtıcıların yüzey bölümünden ısı transferinin sağlanması için üretilir. Isının en hızlı şekilde yayılabilmesini sağlayan serpantinli fişek rezistans modelleri son yıllarda en fazla ihtiyaç duyulan rezistanslar arasında yer almaktadır. Montajının kolaylığı ve güvenilir olması ile ön plana çıkan serpantinli fişek rezistans modelleri endüstriyel çalışma ortamlarında da tercih edilmektedir.

Serpantinli Fişek Rezistanslar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Ev tipi fırınlar, sanayi tipi fırınlar ve boya kurutma makineleri serpantinli fişek rezistansların en fazla kullanıldığı alanlar arasında bulunmaktadır. Fanlı sistemler de serpantinli fişek rezistansların tercih edildiği cihazlardandır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz serpantinli fişek rezistanslara sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Enerji tasarruflu yapısı ile de dikkat çeken serpantinli fişek rezistansları kullanarak enerji maliyetinizi düşürebilir ve optimum maliyet ile çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz. Pek çok farklı sektörde kullanılan serpantinli fişek rezistanslar çevre dostu olarak üretilmektedir.

Dış etkenlere karşı kendisini koruyabilecek serpantinli fişek rezistanslar en yüksek ısıya karşı dayanıklı olabilen rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Serpantinli fişek rezistans fiyatları ihtiyaç duyduğunuz ürünün boyut ve teknik özelliklerine göre değişebilir. Ancak Ser Rezistans ürünleri arasında her kişinin bütçesine hitap edebilecek serpantinli fişek rezistans modeli yer almaktadır. Ürün fiyatları ve teknik özellikleri için Ser Rezistans ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza