Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Şerit rezistanslar günümüzde endüstriyel alanlarda da kullanılmaktadır. Elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürebilen şerit rezistans modelleri yüksek seviyelerdeki ısıya karşı dirençli oldukları için pek çok farklı işletme tarafından farklı amaçlar için tercih ediliyor. Şerit rezistansların üretiminde demir, krom, nikel ve alüminyum gibi malzemeler kullanılıyor.

Üretimde yer alan hammaddeler aynı zamanda şerit rezistansların kullanım ömrünü de belirliyor. Performans ve kaliteye büyük bir etkisi olan bu malzemelerin her zaman 1. sınıf kalitede seçilmesi gerekiyor.

Şerit rezistanslar genellikle ısınma sistemleri içerisinde yaygın olarak kullanılıyor. Ağır sanayi, tekstil sektörü, elektrikli ev aletleri ve termostatlar gibi sektör ve cihazlarda da şerit rezistans modellerine ihtiyaç duyulabiliyor.

Şerit Rezistans

Enerji Tasarruflu Şerit Rezistans Modelleri

Her geçen gün daha da büyük bir ihtiyaç haline gelen rezistans modelleri farklı kullanım alanlarında enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlıyor. Teknolojinin gelişimi ile birlikte işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel bir biçimde de tasarlanabilen rezistanslar, enerji maliyetinizi düşürmenizde size yardımcı oluyor.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı yapıya sahip olan şerit rezistans modelleri, ısıtma ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılayabilmenizi sağlıyor. Çevreye karşı duyarlı olarak ürettiğimiz şerit rezistans modellerine göz atarak sizler de işletmelerinizin ihtiyacı olan rezistans modellerine sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz rezistans modellerimiz ekstra bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeyen modellerden oluşuyor.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza