Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ser Rezistans’ın mimarı olan, kurucumuz,abimiz Serdar Evrenkaya’yı vefatının yıldönümünde rahmetle anıyoruz.

Vefatıyla birlikte kalbinizde açılan yara hiç kapanmadı. Özlemlerin büyüğünü derinden hissediyor ve sana olan özlemimizin bir nebze bile azalmayacağını çok iyi biliyoruz. Değerli büyüğümüz, kurucumuz Serdar Evrenkaya her daim kalbimizde yaşamaya devam ediyor. Adını her daim hasretle ve gururla anıyoruz. Vefatına alışmadık, alışamıyoruz.. Kalbimizi özlemle titreten ismini hayat amacınla, gelecek hayalinle ve başarılarınla yaşatmaya devam edeceğiz.

“Çalışanlarımız kuruluş ortaklarımızdır” ilkesini benimseyerek hayata geçirdiğimiz firmamız sektör içerisinde söz sahibi konumuyla günümüzde kaliteli üretim, zamanında teslimat ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri üretmeye Serdar Evrenkaya’nın ışık tuttuğu bu yolda devam etmektedir.

     serdar-evrenkaya-1.jpeg

Gelişen teknolojinin bütün imkanlarından yararlanan Ser Rezistans, yasal şartlar çerçevesinde yapılan üretim ve hizmetlerini ISO 9001 yönetim sistemi kapsamında her alanda uygulayabilmektedir. Tedarikçileri ve müşterileri ile birlikte entegre bir şekilde çalışmalarını sürdüren Ser Rezistans, en önemli kaynağın insan olduğuna inanan bir firmadır.

Hizmet kalitesinde her geçen gün iyileştirmeyi sağlayan, başarılarını geliştiren ve çabalarından asla vazgeçmeyen Ser Rezistans, Dünya endüstrisinin ihtiyaç duyduğu elektrikli ısıtma ve ısı kontrol sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır.

Günümüzde mühendis, teknisyen ve uzman çalışanlarından oluşan kadrosu ile büyümeye hız kesmeden devam etmektedir. Kaliteli ve hızlı üretimi ile sektör arasında fark yaratan Ser Rezistans, üretimini üstlendiği ürünler ve hizmetleri le katma değer yaratarak sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır.

Profesyonel ekibi ile birlikte üretimin son aşamasında değil, bütün aşamalarında kalite anlayışından asla taviz vermeyen Ser Rezistans AS 9100 Havacılık ve Uzay Sektörü Kalite Standartlarında üretimlerini sürdürmeyi ve ISO/TS 16949 standartları ile otomotiv sektöründe de onaylı tedarikçi olma hedefini sürdürmektedir.

Sektörün ihtiyaçlarına hızlı cevap  verebilmek için ERP / MRP II kullanımına ağırlık vermiştir. Türkiye’nin Avrupa’ya açılan bir kapısı olan Romanya’da da yapılan yatırımlar ile yurt dışı pazarına açılan Ser Rezistans, kurumsal kimliğini ve yatırımlarını sadece ülkemiz sınırları içerisinde sınırlandırmamaktadır.

Makine endüstrisinin yerli yedek parça tedarikçisi ve havacılık uzay enstitüsünde Savunma Sanayisinde onaylı tedarikçi olabilmek ve verilen mühendislik hizmetlerinin TÜBİTAK projelerinde de yer almasını sağlayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Ülkemize de değer katmaya devam Ser Rezistans, doğru tasarım, modern teknik anlayışı ve sonuç odaklı çalışmaları ile sektör içerisinde farklılık yaratmaktadır.

Online Mağaza