Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Semaver rezistanslarının ilk üretilen modelleri silindirik haznenin mangal kömürü veya meşe odunu ile ısıtılmasıyla birlikte suyun kaynatılması temeline dayanan metalik bir kap olarak sunulmuştu. Demlik koyabilmek için üst kısmında bir baca ve alt kısmında sıcak su almak için musluğu bulunan bu semaverler günümüzde teknoloji ile birlikte daha işlevsel bir şekilde üretilmektedir. Elektrik ile ısıtılan bu semaverlerin çalışabilmesi için ise, semaver rezistansı modellerine ihtiyaç duyuluyor.

Semaver rezistans fiyatları günümüzde her kişinin bütçesine hitap edebiliyor. Elips, çember, kare, helezon ya da spiral şekilde üretilen semaver rezistansları farklı tasarımlara ve boyutlara sahip olarak piyasaya sunuluyor. Semaver rezistans fiyatları bu detaylara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Semaver Rezistans Fiyatları

Semaver Rezistansı Çeşitleri Nelerdir?

500, 1000, 1500, 2750 watt gibi farklı direnç birimlerine sahip olan bu rezistansların direnç değerleri artmaya başladıkça işlevsel özellikleri de artmaya başlıyor. Sıcaklık aralıkları, devrenin voltaj veya akım gereksinimleri, termal ve gürültü gibi faktörler ise, direnç değerlerini doğrudan etkileyebiliyor.

Karbon rezistanslar, radyo frekansına karşı dirençli olan metal film rezistanslar ve yüksek güç dağılımı uygulamalarında ihtiyaç duyulan tel sarma rezistanslar da üretiliyor. Semaverler için bu tür rezistanslar tercih ediliyor. Semaver rezistans fiyatları konusunda sizlere avantajlı seçenekler sunuyoruz. Rezistans çeşitlerimiz arasından projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz modelleri seçebilir ve en uygun fiyat seçenekleri eşliğinde ihtiyacınız olan rezistans modellerini satın alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza