Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Şeffaf Sıvı Gres Sprey
Şeffaf Sıvı Gres Sprey
Şeffaf Sıvı Gres Sprey

Birçok amaçla kullanımı bulunan yağlama spreyi olarak da bilinen şeffaf sıvı gres sprey, günümüzde birçok bileşenlerin bir araya gelmesiyle beraber oluşturulur. Bileşiminde hızlı ve son derece kaliteli bir bileşen birleşimi sayesinde grey sprey ile birlikte hızlı bir şekilde yüzeylerde tutunma özelliği sayesinde endüstriyel alanlarda birçok açıdan kullanılmaktadır. Ev, iş yeri ya da benzer alanlar yağlama gerektiren amaçlarla kullanılmak istendiğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Şeffaf Sıvı Gres Sprey Nasıl Kullanılır?

Kullanma talimatlarına bakıldığında öncelikli olarak iyice çalkalamadan kullanmayın. Sprey kutu içeriğinde bulunan kırmızı boruyu aktuvatöre takarak kullanabilirsiniz. Sprey sıkma işlemlerinizi de ortalama 10 ile 20 cm uzaklıktan yapmaya özen gösteriniz. Yüzeye direkt sıkabilirsiniz. Solvent hızla uçacak olup sıktığınız yüzeyde yağlama yapacaktır. Böylelikle hem tutunma hem de mukavemet yüksek gücü sayesinde de akma yapmadan doğrudan sıktığınız bölgede etkili sonuçlar doğuracaktır.

Şeffaf Sıvı Gres Sprey Özellikleri

Mukavemet gücü yüksek olan bu spreyde doğrudan aşınmayı önleyici etkisiyle beraber pas koruma konusunda da etkilidir. Su geçirmez özelliği ile beraber silikon, reçine ve asit içermemekle ön planda olur. Kullanım alanlarına bakıldığında evde kullanılabilir, endüstriyel bir çok alanda ya da işyerinde de kullanım imkanları bulunmaktadır. bu tip alanlarda su güvenle kullanılabilir olan sıvı gress spreyi, içerdiği bileşimi sayesinde yağlama gerektiren tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz. İçeriği sayesinde penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkılarına sahip bir etkisi bulunmaktadır.

 

Benzer Ürünler
Online Mağaza