Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Uzun bir geleneğe sahip sauna kültürü, güncellenen versiyonları ile günümüzde de popülerdir. Bununla birlikte eski odun sobasının yerini modern elektrikli sobalar aldı ve özellikle Fin saunasının nihai rahatlamasını veya sauna banyosunun sosyal zevkini arayan konuklar için sauna rezistansı kullanılan sobalar mobil kullanımı ile son derece pratiktir.

Sauna Sobası Rezistansları ve Infrared (Kızılötesi) Sauna Kabini Rezistansları

Rezistanslar sauna sobalarının ve sauna kabinlerinin temel yapı taşıdır. Tipik olarak sauna rezistansı olarak telaffuz edilmesine rağmen bahsi geçen sauna sobası rezistansı ya da sauna kabini rezistansıdır. Elektrikli sauna ısıtıcıları için ısıtma elemanları olan sauna rezistansları her şeyden önce uzun süreli kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Orijinal ısıtıcılarının pek çoğu sauna odasının çok hızlı bir şekilde -geleneksel ısıtıcılara kıyasla yarısına kadar- ısıtılmasını sağlar. Çok güçlü ve etkili sauna rezistansları kullanılan bir ısı yayıcı normal 25 °C'lik bir banyo sıcaklığını yalnızca 25 dakikada elde edilebilir.

sauna-rezistansı.jpg

Elektrikli sauna sobalarının yanında Infrared sauna rezistansı kullanımı oldukça şık ve modern sauna kabinlerinin tasarımına ilham oldu. Bir metrekare gibi küçük bir alanı çevreleyen çok sayıda ısıtma paneli, ısıtmalı tezgâhlar ve yer karoları ile birlikte dijital iç kumandalar, MP3 / iPod bağlantı noktası bulunan stereo telsiz, gizli çatı hoparlörleri, ışık terapisi sistemi ile birlikte keyif eksenini süslüyor.

Son yıllarda evde sauna ve buhar pazarı yoğun talep görüyor. İnsanların birçoğu artık piyasaya sunulmayan özel bir tasarım veya teknik gereksinimle Ser Rezistans'a geliyor. Ser Rezistans çözüm ekibi, vizyonunuzu gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza