Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Sauna makinesi rezistansları saunaların günümüzde daha da popüler bir hal almaya başlamasıyla birlikte büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Elektrikli sobalar ve saunalarda kullanılan ısıtma tekniklerinin gelişimi sauna makinesi rezistansı alanında geniş bir seçeneğin oluşmasına da yol açmıştır. Endüstriyel tip olarak da üretilen bu rezistanslar son derece güvenilirdir.

Saunaların içerisinde yer alan kabinlerin ve makinelerin en temel parçaları arasında yer alan sauna makinesi rezistansı modelleri tüm sauna makinelerinin işlevsel özelliklerini sergileyerek çalışabilmesi için gereklidir. Isıtma elemanları arasında bulunan sauna makinesi rezistansı modellerini uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabilirsiniz.

Ser Rezistans Sauna Makinesi Rezistansı Modelleri

Klasik ısıtıcılara göre %50 daha fazla ısı yayabilen bu rezistanslar son derece güçlü bir yapıya sahiptir. İşlevsel özelliklerinden yararlanarak kullanabileceğiniz sauna makinesi rezistansları aynı zamanda enerji tasarrufludur. Enerji maliyetinizi optimum düzeye getirebileceğiniz sauna makinesi rezistansları sayesinde minimum enerji tüketimiyle maksimum sonuçlar elde edebilirsiniz.

Normal 25 derecelik bir banyo sıcaklığına sadece 20 dakikalık bir sürede gelinmesi günümüzde sauna makinelerinin ve rezistanslarının yaygınlaşmasına sebep olmaktadır. Sauna makinesi rezistansları ön ısıtma için gerekli olan süreden tasarruf elde edebilmenizi sağlar. Ortamı en hızlı şekilde ısıtabilen sauna makinesi rezistansları sayesinde istenilen sıcaklık derecelerine mümkün olabilecek en hızlı ve en güvenilir şekilde gelebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza