Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Endüstriyel pişirme elemanları, yiyecek, içecek ve konaklama sektörlerine hizmet eden set üstü cihazlardan, en büyük gıda fırınlarına, fritözlere, ızgaralara ve daha fazlası ile herhangi bir spesifikasyona uyacak şekilde üretilir. Küçük ölçekli ev tipi kullanımlarına kıyasla sanayi tipi fritöz rezistansı biraz daha fonksiyoneldir. Daha yüksek kapasitede ve yağlı pişirme ortamına dayanıklı olan büyük çaplı sanayi tipi fritöz rezistansı modelleri kullanılır.

Sanayi Tipi Fritöz Rezistansı İş Verimliliğini Nasıl Etkiler?

Bazı sanayi tipi fritöz modelleri temizlik ve sıvı ısıtıcısının çıkarılması için ayrı ayrı yukarıya doğru kayan daldırma tipi paslanmaz çelik boru rezistanslar ile donatılır. Bazı sanayi tipi fritöz rezistansları ise yekpare olarak cihaza montajlanmış olabilir. Doğru şekilde yapılandırılmış ise kabın yanlarını, ön, arka ve altını sarar. Böylece maksimum ısı verimliliği sağlanır.

mica1.jpg

Restoranınızın patates kızartması, tavuk kanadı, kızarmış deniz ürünleri ve sayısız popüler diğer menü öğelerinin pişirme ve lezzet kalitesi her şeyden önce makine içinde kullanılan bir şeye bağlıdır; sanayi tipi fritöz rezistansı performansına. Bu performansın uzun ömürlü olabilmesi için imalat aşamasında paslanmaz çelik gibi yüksek ısıya mukavemetli bir fritöz rezistansı ile donatılmış olması gerekir. Fakat endişelenmenize gerek yok, çünkü rezistanslar her zaman kolaylıkla değiştirilebilen malzemelerdir.

Sanayi tipi fritöz rezistansı; kolay kurulum işlemi, minimum bakım ihtiyacı, daha uzun servis ömrü, daha hızlı ısıtma eylemi, düşük güç tüketimi ve yüksek korozyon direnci özelliklerini taşımalıdır. Verimli ve sorunsuz rezistans ihtiyaçlarınız için Ser Rezistans kalitesini tercih etmenizi öneririz.

Manşonlu rezistans yazımıza göz atmayı unutmayın! Manşonlu rezistans modelleri hakkında geniş kapsamlı bir rehber sizleri bekliyor. 

İletişim Formu
Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcı
Sektör fark etmeksizin, gündelik hayatta kullanılan ısıtıcılar arasında belirli farklılıkl...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza