Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Sanayi tipi kurutma makinesi rezistansları, endüstriyel alanlarda kullanılan farklı kurutma makineleri için uygun olan rezistans modelleri arasındadır. Sanayi kurutma makinesi rezistans modelleri ısıl işlem parçaları arasında da yer almaktadır. Elektrikli kurutucu cihazları, kurutucu tamburlarındaki havanın ısıtılması için de kurutma makinesi rezistanslarına ihtiyaç duyulur.

Kurutma makinesinin modeline ve teknik özelliklerine bağlı olarak bu makinelerin içerisine farklı rezistans modelleri monte edilmektedir. Montaj işleminden sonra rezistans uygun şekilde makineye monte edilir ve modülden geçerken havayı ısıtır. Dairesel kurutma rezistansları doğrudan kurutucunun tamburunun arka kısmında durur ve havayı tambur içerisinde ısıtmaya başlar. Fan ise, havayı kurutucu içerisinde yönlendirmeye başlar.

Sanayi Kurutma Makinesi Rezistans

Sanayi Tipi Kurutma Makinesi Rezistansları

Sanayi tipi kurutma makinesi rezistansları elektrikli ısıtıcılarda yer alan bobinler ile aynı prensiplerde çalışır. Yalıtılmamış metal iletkenden oluşan sanayi kurutma makinesi rezistans modelleri elektrik akımından beslenerek çalışır. Elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısıya dönüştürebilen bu rezistansların yüksek sıcaklıklara dayanıklı olması sizleri avantajlı duruma geçirir.

Çalışma alanlarınıza ve sanayi kurutma makinesi modelinize uygun olan rezistansları seçtiğiniz zaman güvenilir çalışma ortamlarına sahip olabilirsiniz. Enerji tasarruflu olarak da kullanabileceğiniz sanayi kurutma makinesi rezistans modelleri sayesinde optimum maliyet ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan sanayi kurutma makinesi rezistanslarını inceleyerek sizler de kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

İletişim Formu
Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcı
Sektör fark etmeksizin, gündelik hayatta kullanılan ısıtıcılar arasında belirli farklılıkl...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza