Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Isı her zaman ihtiyaçlarımız arasında üst sıralarda. Kişisel ısınma ihtiyacı ya da kullanılan elektrikli ürünlerdeki ihtiyaç sürekli olarak rezistansların kullanılmasına sebep oluyor. Elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirmek için kullanılan rezistanslar birçok farklı makinenin ana parçalarından bir tanesi olarak gösterilebildiğinden herhangi bir sorun yaşanması durumunda hemen değiştirilmesi gerekebiliyor.

Zonguldak hem nüfus olarak yükselmekte olan hem de sanayi kısmı son derece gelişmiş illerimizden bir tanesi. Demir-çelik sanayisinde kullanılan makinelerin çok büyük bir bölümünde rezistanslar var. Rezistans Zonguldak ilinde yer alan sanayi kuruluşları için son derece önemli parçalardan bir tanesi. Bu sebeple de firmamız her dönemde Zonguldak’ta yer alan işletmelere hizmet vermeye devam ediyor.

Evlerinde yer alan beyaz eşyalarının rezistanslarında sorun bulunan kişiler ya da sanayi kuruluşlarında kullanılan büyük makinelerin rezistanslarında arıza ile karşılaşan yetkililer hemen internet sitemize girerek kendileri için en uygun ürünleri satın alabilmektedir. En küçük ev aletinden devasa büyüklükteki makinelere kadar gerekli olarak tüm rezistanslar internet sitemiz tarafından satışa sunulmaktadır.

Uzun Süre Dayanıklı, Garantili Rezistans Satışı

Firmamız rezistans sektöründe hem üretici hem de satıcı olarak görev alan bir firmadır. Satışa sunduğumuz ürünler kendi üretimimiz olduğundan tamamına garanti sunmak firmamız için hiç de zor olmaz. Dünya standartlarında bir rezistans üretimi gerçekleştirdiğimiz için ürünlerimizin dayanımı her zaman çok üst seviyede olmaktadır.

Kaliteli ürünler üretiyor oluşumuz profesyonel işletmeler tarafından tercih edilmemizi sağlar. Rezistans Zonguldak gibi sanayi kuruluşlarının çok fazla bulunduğu illerimizde sıklıkla satın alınan bir üründür. İşletmeler her zaman en kaliteli ürünleri satın almak istedikleri için firmamıza başvurularını gerçekleştirirler. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı en uygun fiyatlarla alıcılara aktarılmaktadır. En kısa sürede verilen adreslere ürün teslimatı gerçekleştirilir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza