Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

İlerleyen teknoloji sayesinde hayatımızı kolaylaştıran birçok cihaz ve makine evimizde yer alıyor. Evimizde ve iş yerimizde kullandığımız ve hayatımızı kolaylaştıran birçok cihaz ve makinede rezistans kullanılmaktadır. Rezistansın arızalanması durumunda ise makine ya da cihazın kullanımı mümkün olmamaktadır. Kaliteli rezistans kullanımı ile daha uzun süre makine ya da cihazı kullanım sağlanır. Sektörlere göre rezistans çeşitleri de farklılık gösteriyor.  Firmanızın üretimine en uygun olan rezistans modelini, ihtiyaç duyduğunuz dirence göre firmamızdan temin edebilirsiniz. Ser Rezistans Mardin dâhil olmak üzere ülke coğrafyamızda yer alan tüm illere hizmet vermektedir.

mardin-ser.jpg

Rezistans Kullanım Alanları ve Çeşitleri

Rezistanslar kullanılacak olan cihaz, makine ya da sisteme göre farklı çeşitlere sahiptir. Üretim aşamasında yerleştirilen rezistansın istenen ısınmayı elde ederek makine ya da cihazın çalışmasına olan katkısı da ölçülür. Kaliteli rezistans kullanımına üretimde yer açmanız durumunda ise ürünlerinizin kalitesi artar ve buna bağlı olarak ürünlere olan talepte de artış yaşanır. Müşteri memnuniyetini direk olarak etkilemekte olan uzun süre kullanım imkânını müşterilerinize sunmak için firmamız ile irtibatta geçebilirsiniz. Ser Rezistans Mardin ve çevre illeri olmak üzere ülke geneline aynı katle standardında hizmet sunmaktadır. Firmamız ile irtibatta geçerek ihtiyaç duyduğunuz rezistans model ve adedini sipariş verebilirsiniz. Fiyat teklifi için personelimizden destek almanın yanı sıra fiyat teklif formunu da doldurmanız mümkün.

Konya bölgesinde hizmet almayı düşünüyorsanız bir önceki yazımız olan rezistans Konya yazımız üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

tup-rezistans.jpg

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza