Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

1827'de Alman Fizikçi George Simon Ohmtarafından keşfedilen elektriksel direnç,bir domino taşıdır. Amerikalı bir mucit olan Otiss Boykin,1959'da bugün dünya çapında kullanılan devre direnci için patent aldı. 1960'lardarezistans imalatçıları dirençlerin artan üretiminde ilkleri gerçekleştirdiler. Standart direnç değerlerine duyulan ihtiyaçla birlikte günümüzde direnç değerleri aralığı standardize edildi.

Elektrik alanında araştırmalar, deneyler, keşifler ve nihayetinde rezistans imalatçıları ile birlikte geliştirilen dev bir teknoloji, bugün evlerimizde kullandığımız ısıtıcılar, ocaklar, çamaşır makinesi ya da saç kurutma makinesi gibi konfor unsurlarıyla birlikte modern hayatın zincir halkalarıdır. Dirençler, bilgisayar, otomotiv ve tüketici pazar segmentleri dâhil çeşitli elektrik ve elektronik uygulamalarda bulunur. Endüstriyel kullanımlar, jeneratör veya genel ısıtma modülleri, armonik filtreleme, topraklama veya motor frenleme ve çalıştırma için yük bankacılığı içerir. Genellikle bir ısı kaynağı olarak kullanılırlar.

Rezistans İmalatçıları İstanbul

İstanbul rezistans imalatçıları için küçük bir Google araması ile onlarca marka bulabilirsiniz. Fakat aradığınız her bir parçayı ya da sistemi bulabileceğiniz gerçek rezistans üreticisi sayısı bir elin parmak sayısını geçmez. Ser Rezistans bu noktada rezistans ve ısıtma çözümlerine yönelik amaç odaklı çalışmaları ile yıllardır en istikrarlı şirketlerin ön saflarındadır. Kablo ısıtıcılar, endüstriyel ısıtıcılar, infrared rezistans, UV kürleme çözümleri, sıcaklık kontrol çözümleri, termostatlar, aksesuarlar ve diğer ısıtma çözümleri ile ihtiyacınız olan her alanda iddialı olan Ser Rezistans kaliteli ürünlerinin her zaman garantilidir.

Rezistans imalatçıları İstanbul şehrinde pek çok farklı yerde bulabileceğiniz imalatçılardır. Ancak bu imalatçılar arasından seçim yapacağınız zaman dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. Rezistans imalatı yapan firmaların sayısının fazla olması aralarından güvenilir firmaların seçilmesi konusunda sizlere problem yaşatabilir. Bu sebeple, firma seçimi yaparken her zaman güvenilir ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüş alan firmaları seçmelisiniz.

camasir-makinasi-rezistansi.png

Rezistans Fiyatları

Rezistans imalatı İkitelli bölgesinde de yaygın bir şekilde yapılabilmektedir. İkitelli’de yer alan firmaları inceleyerek kendi ihtiyaçlarınız ve bütçenize uygun olan rezistanslara sizler de sahip olabilirsiniz. Ser Rezistans olarak İstanbul ve Türkiye’nin her bölgesine kaliteli ve güvenilir rezistanslarımızı sunmaktayız.

1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan rezistansları farklı ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen rezistans modellerimiz arasında aynı zamanda enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz rezistanslar da yer almaktadır. Enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz rezistanslar sayesinde gözle görülür bir bütçe tasarrufu elde edebilirsiniz.

Rezistans imalatı konusunda dünya kalite standartlarına uyumlu şekilde hareket eden firmamız sizlere en uygun fiyat seçeneklerine sahip rezistansları sunmaktadır. Her kişinin kendi bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun rezistans modelleri bulabileceği ürün kataloglarımızda yer almaktadır.

Sanayi tipi ısıtıcı üretimi yazımızda sanayi tipi ısıtıcılar hakkında teknik bilgileri sizlerle paylaştık.

İletişim Formu
Açık Büfe Rezistans
Son yıllarda daha fazla ön plana çıkmaya başlayan açık büfe rezistansları enerji tasarrufl...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza