Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Isı enerjinin kazanılmasında elektrik enerjisine direnç göstermesi ile bilinen rezistanslar modellere ayrılıyor. Farklı sektörler içinde görmeye alıştığımız rezistanslar teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha birçok sektör içinde de yerini alacak. Teknolojik gelişmeler ile değişenlik gösteren modellerinin yanı sıra rezistansın kullanım amacı aynıdır. Sektörler ve sektör içinde üretilen ürünler arasında dahi değişiklik gösteren rezistans çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Kalite standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz. Ser Rezistans Hakkari dâhil olmak üzere tüm Türkiye’ ye ürün gönderimi yapıyor.

ser-hakkari.jpg

Rezistans Kullanım Alanları Nelerdir?

Alınan elektrik enerjisine direnç göstererek ısının elde edilmesini sağlayan rezistanslar krom, nikel ve demir alaşımından oluşur. Farklı model çeşitleri ile farklı cihaz, makine ve sistemler içinde kullanılabilmektedir. Bu sebep ile ısıtıcıda kullanılmakta olan rezistans çeşidi ile bulaşık makinesi içinde yer alan rezistans çeşidi aynı değildir. Küçük ev aletleri, ısıtıcılar, beyaz eşya, otomotiv ve daha birçok alanda rezistans çeşitleri ile karşılaşılabilir. Firmanız için gerekli olan rezistans modelini ihtiyaç duyduğunuz dirence göre firmamızdan temin edebilirsiniz. Ser Rezistans Hakkari ve çevre illerinin yanı sıra ülkemiz coğrafyasında yer alan tüm illere, aynı kalite standardından gönderim yapmaktadır. Firmamızda bulunan iletişim bilgilerini ya da fiyat teklif formundan faydalanarak, ihtiyaç duyduğunuz ürün ile ilgili olarak bilgi ve fiyat teklifini uzman personelimizden öğrenebilirsiniz

Erzurum bölgesindeki müşterilerimiz için hazırladığımız rezistans Erzurum yazımız üzerinden de Erzurum'daki hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

camasir-makinesi-rez.jpeg

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza