Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kullanım amacına göre farklı türlere sahip olan rezistanslar bu sayede birçok cihaz ve makine içinde yer alıyor. Farklı sektörlerde yerini almakta olan bu ürün makine, cihaz ve sistemlerinde hayati organı olarak sayılabilir. Makine, cihaz ya da sistem içersinde yer alan rezistansın arızalanması durumunda kullanılmakta olan cihaz ya da makine kullanılmaz hale gelebilir. Bu sebeplerden dolayı rezistans alımlarında kaliteli ürün üretimine yer verilmesi gerekir. Ser Rezistans yılların birikimi ve tecrübesi ile en kaliteli rezistans üretiminde sizlere hizmet sunar. Ser Rezistans Erzurum ve tüm Türkiye illerine ihtiyaç duyulan modeli, istenen adette gönderir.

Rezistans Erzurum

Rezistans Modelleri ve Fiyat Teklifi

Birçok farklı sektör içinde kullanılmakta olan rezistanslar kullanılacak olan ürüne göre üretilirler. Ürün özelliklerinin yanı sıra direncide rezistans kullanımında önemli bir detaydır. Boru, çember, otoklav, fişek, mika yalıtımlı rezistans, seramik yalıtımlı rezistans ve diğer tüm modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamızda yer alan tüm ürünler ile ilgili olarak personelimizden destek alabilirsiniz. Ürünler hakkında uzman olan ekibimiz ihtiyacınız olan dirence ve modele sahip olan rezistans yönlendirmesinde sizlere yardımcı olacaktır.

İhtiyacınıza olan model ile ilgili olarak fiyat teklifini firmamızdan almanız mümkün. Uzman kadromuz ile farklı birçok rezistans modellerini kalite standartlarına uygun olarak sizlere sunuyoruz. Ser Rezistans Erzurum ve çevresine hizmet vermekte olup tüm Türkiye için gönderim yapmaktadır.

 

serpantin_rezistans.png

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza