Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Günlük yaşantımız içinde bulunan ve hayatımızı kolaylaştırmaya yarayan birçok cihazın içinde rezistanslar yer alıyor. İlk icat olduğu günden itibaren teknolojinin desteği ile birlikte farklı cihaz ve makinelerde yer alan rezistanslar, her ne kadar değişik makine ve cihazlarda yer alsa da amacı aynıdır. Elde ettiği elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren dirençli tellere sahip olan rezistanslar, birçok makine ve cihazlarında vazgeçilmez parçasıdır. Çeşitlere ayrılan rezistansları firmamızdan tüm modelleri ile bulabilirsiniz. Sektörünüzde ürettiğiniz ürüne göre tercih edebileceğiniz rezistans modeli ile ilgili olarak firmamız ile irtibatta geçebilirsiniz. Ser Rezistans Erzincan dâhil olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunuyor.

ser-erzincan.jpg

Rezistansların Kullanıldığı Ürünler ve Rezistans Çeşitleri

Sektörlere, üretilecek olan ürüne göre farklı çeşit rezistans kullanımına yer açılıyor. Isıtıcı, çamaşır makinesi, fırın, ekmek kızartma makinesi, fritöz, tost makinesi, su ısıtıcı ve daha birçok üründe rezistansın farklı çeşidi kullanılır. Firmanızın ihtiyacı olan rezistans çeşidini, ihtiyaç duyulan dirence göre firmamızdan temin etme imkânınız bulunuyor. Ser Rezistans Erzincan ve çevre illerinin yanı sıra tüm ülke illerine aynı kalitede ürün ve hizmeti sunuyor.

Çubuk, çember, boru, fişek, otoklav, hava soğutmalı rezistans, seramik yalıtımlı rezistans, mika yalıtımlı rezistans ve daha birçok farklı çeşit ve ek malzemeleri firmamızdan satın alabilirsiniz. Sizin için uygun olan ürün ile ilgili olarak bilgi almak için konusunda uzman olan personelimizden destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan rezistans Diyarbakır yazımızda sizlere Diyarbakır bölgesinde sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler sunduk.

serpantin.jpg

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza