Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Reşo yakıtları ekonomik, güvenilir ve pratik ürünler arasındadır. Piyasada iki ayrı alkol türünden üretilen reşo yakıtı bulunmaktadır. Metanol ve etanolün jel hale getirilmesiyle elde edilen reşo yakıtı, metil alkolden de elde edilebilmektedir. Ancak metil alkol ekonomik olmasına rağmen biraz zararlı olmasından dolayı güvenlik tedbirleri altında kullanılmalıdır. Reşo yakıtları sanayilerde çözücü, antifiriz, uçak yakıtı ve diğer alanlarda da kullanılabilmektedir.

Reşo Yakıtı

Reşo yakıtının adı mutfak ürünlerinin genel adı olan reşo adlı ekipmandan gelmektedir. Gıda sektöründeki pek çok farklı firma tarafından tercih edilen reşo yakıtları pratik, taşınabilir ve ekonomik kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Dağcıların, avcıların ve kampçuların da ısınma ihtiyaçlarını karşılayabildikleri reşo yakıtı modelleri askeri birliklerde, açık arazide askeri personelin ısınması ve konserve ısıtması için de kullanılır.

Reşo Yakıtı Güvenilir mi?

Çay, kahve ve çorba gibi gıdaların ısıtılması ve uzun süre sıcak tutulmasında da kullanılan reşo yakıtları otel, restoran, bar ve cafe gibi yerlerde servis edilen yiyeceklerin daha sıcak tutulması için tercih edilmektedir. Gıda sektöründeki firmalar müşterilerine yiyecekleri daha sıcak bir şekilde servis edebilmek için reşo rezistansları ve reşo yakıtlarını tercih etmektedir.

Diğer türlerdeki fosil yakıtlar ile karşılaştırıldığı zaman reşo yakıtları daha ekonomik olarak ön plana çıkmaktadır. Taşınması ve depolanması da güvenilir olan yakıt türleri arasındaki reşo yakıtı hava kirliliğine, fosil yakıtlardan daha az yol açmaktadır. Çevre dostu bir kimyasal olarak bilinen reşo yakıtları geniş kullanım alanlarıyla dikkat çekmektedir.

Kullanımı tamamen güvenilir olan reşo yakıtları, enerji tasarrufu elde edebilmenizi de sağlar. Minimum enerji tüketimiyle maksimum verimlilik elde edebileceğiniz reşo yakıtlarını sizler de ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebilmek için tercih edebilirsiniz.

İletişim Formu
Reşo Isıtıcı Fiyatları
Elektrik enerjisini kullanarak ısı enerjisine dönüştürebilen reşo ısıtıcılar iç mekanlarda...
Açık Büfe Reşo
Son yıllarda daha yaygın bir şekilde kullanılan açık büfe reşo rezistansları enerji tasarr...
Elektrikli Reşo Fiyatları
Elektrikli reşo rezistans modelleri geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken rezistans mode...
Ayak Isıtıcı
Ayak ısıtıcısı modelleri sizlere profesyonel ısınma çözümleri sunabilen ürünlerdir. Ev ve...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza