Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Elektrik enerjisini kullanarak ısı enerjisine dönüştürebilen reşo ısıtıcılar iç mekanlarda ve dış mekanlarda servis ekipmanı olarak kullanılmaktadır. Elektrik kullanımı ile ilgili herhangi bir sorun olmayan tüm dış mekanlarda bu ısıtıcılar kullanılabilmektedir. Servisin görsel estetiğini artıran ve özel davetler, açılışlar ve benzer özel organizasyonlarda tercih edilen reşo ısıtıcılar, yiyeceklerin sıcak bir şekilde servis edilebilmesini sağlar.

Reşo Isıtıcı Fiyatları

Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan reşo ısıtıcı fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler yer almaktadır. Reşo ısıtıcıların fiyatları seçeceğiniz ürünün markası, modeli ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz reşo ısıtıcılar aynı zamanda kolay taşınabilir portatif yapılarıyla da dikkat çekmektedir.

Reşo Isıtıcılar Güvenilir mi?

Reşot yakıtları ismini kullanıldığı mutfak ürünlerinin genel adı olan reşo adlı ekipmandan almaktadır. Gıda sektöründe genel olarak benmari yöntemiyle ısıtılan gıdaların ısıtılmasında kullanılan ve böylelikle ön plana çıkan reşo ısıtıcılar ekonomik ve güvenilir kullanım imkanı sundukları için pek çok farklı alanda tercih edilmektedir.

Genel olarak kolay ve güvenilir kullanılmasına karşın kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken bazı özel detaylar da bulunmaktadır. Reşo yakıtları renk vermeyen ve parlamayan ateşi sebebiyle söndürme işleminde kontrol gerektirmektedir. Reşo yakıtları sadece hava ile temas ederek söndürülmektedir. Su ya da toprak dökerek bu yakıtın söndürülmesi güvenlik sorunlarına yol açabilmektedir. Reşo yakıtlarının üzerine ekleme yapılmaması da önemlidir. Bu ürünlerin yüksek parlama özelliği bulunmaktadır. Aksi takdirde diğer tüm yakıtlarda olabileceği gibi patlama tehlikesi ortaya çıkabilmektedir.

1. sınıf kalitede üretilen ve dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanan reşo ısıtıcılar sayesinde sizler de çalışmalarınızı hızlandırabilir ve müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

İletişim Formu
Açık Büfe Isıtıcı
Açık büfe ısıtıcıları otel, restoran, yemekhane gibi yerlerin açık büfelerinde kullanılabi...
Açık Büfe Reşo
Son yıllarda daha yaygın bir şekilde kullanılan açık büfe reşo rezistansları enerji tasarr...
Extruder Kaynak Makinası
Extruker kaynak makinası modelleri günümüzde geniş kullanım alanıyla ilgi gören makinalar...
Ayak Isıtıcı
Ayak ısıtıcısı modelleri sizlere profesyonel ısınma çözümleri sunabilen ürünlerdir. Ev ve...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza