Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Reflektörsüz Hızlı Orta Dalga İnfrared

Farklı duy seçenekleri ile üretilen reflektörsüz hızlı orta dalga infraredler yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Ortalama çalışma ömrü 5000 saat olan ürünleri uzun süre boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. İsteğe göre özel boyut, voltaj ve güce sahip olabilecek şekilde üretilebilen reflektörsüz hızlı orta dalga infraredleri kendi ihtiyaçlarınıza göre özel olarak ürettirebilirsiniz.

Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan ve sizlere Ser Rezistans güvencesi ile sunulan reflektörsüz hızlı orta dalga infrared ürünleri kare, yuvarlak, metal gibi farklı duy seçeneklerine de sahiptir. Reflektörsüz olarak üretilen ürünlerin montajı da kolaydır. Fakat montaj konusunda tecrübeniz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Ser Rezistans Reflektörsüz Hızlı Orta Dalga İnfrared

Çevre dostu olarak üretildikten sonra sizlere sunulan reflektörsüz hızlı orta dalga infraredler 1. sınıf kalitede üretilmektedir. Üretim malzemelerinin kaliteli olarak seçilmesi iş verimliliğinizi artırabilmenizi de sağlar. Kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde üretilebilen reflektörsüz hızlı orta dalga infraredlerin fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ürün fiyatları marka, model ve teknik özelliklere göre belirlenir. Ancak Ser Rezistans’ın ürün kataloglarında arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek reflektörsüz hızlı orta dalga infraredler bulunmaktadır. Ürünler hakkında fiyat bilgisi ve teknik bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza