Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Quartz rezistanslar ısının ışıma yöntemi ile yayılmasını sağlayabilen ürünler içerisinde yer alır. Quartz ısıtıcıların çalışabilmesi için ihtiyaç duyulan quartz rezistans modelleri ısıtma işleminin en güvenilir ve sağlıklı şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlar. Objeleri doğrudan ısıtabilen quartz ısıtıcılar havayı bir ısıtma aracı olarak kullanmadıkları için mekanlardaki havanın kuruması gibi sorunları yaşamanızı da engeller.

Infrared ışınlar yayabilen quartz ısıtıcılar, ışığın vurduğu objeleri hızlıca ısıtmaya başlar. Isının yönlendirilmesini de son derece pratik bir hale getirebilen quartz rezistans modelleri 900 derecelik sıcaklığa kadar çalışabilen rezistanslardır. Ev ve iş yeri tipi olarak üretilen quartz ısıtıcılarda kullanılan bu rezistanslar aynı zamanda endüstriyel tip olarak üretilen quartz ısıtıcılar için de özel olarak üretilebilmektedir.

quartz-1.jpg

Quartz Rezistanslar Güvenilir mi?

Isıtılması zor olan geniş boyutu mekanlarda etkili bir sıcaklık sağlayabileceğiniz quartz ısıtıcıların en temel ihtiyaçları arasında bulunan quartz rezistans modelleri isteğinize göre farklı şekillerde üretilebilmektedir. Isıtma işlemini yaparken enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz quartz rezistans modellerini uzun yıllar boyunca farklı sistemlerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan quartz rezistans modellerine ihtiyacınız söz konusu ise Ser Rezistans güvencesi ile sizler de quartz rezistans modellerine sahip olabilirsiniz. Quartz rezistans fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişir ancak her bütçeye uygun quartz rezistans modellerini Ser Rezistans ürün katalogları arasında sizler de bulabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza