Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Quartz ısıtıcılar, ısıyı ışıma yöntemi ile cisimlere doğrudan iletirler. Havanın kapalı mekan içerisinde rahat bir şekilde dolaşarak dağılabilmesini sağlayan quartz ısıtıcı modelleri ısıtma işlemini yaparken havayı kullanmaz. İnsan sağlığı için herhangi bir risk içermeyen quartz ısıtıcılar mekandaki havayı kurutmaz ve insanlarda baş ağrısına yol açmaz.

Hızlı bir şekilde ısıtma işlemini tamamlayan quartz ısıtıcı modelleri bu özelliği sayesinde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlar. Dünya kalite standartlarında üretilen quartz ısıtıcılar farklı kullanım alanları ile dikkat çeken ve uzun ömürlü yapıları ile pek çok kişinin tercih ettiği ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır.

Quartz Isıtıcılar Güvenilir mi?

Quartz ısıtıcılar, infrared ışınları sayesinde ışığın vurduğu cisimlerin hızlıca ısınmasını sağlarlar. Isının yönlendirilmesini de sağlayan quartz ısıtıcı modelleri otomatik mekanizmalara sahiptir. İstenilen sıcaklık derecesine ulaşıldığı zaman otomatik olarak kapanan ve tekrar aynı sıcaklık derecesi için otomatik olarak açılabilen quartz ısıtıcılar %100 güvenilir ürünlerdir.

Yüksek sıcaklık derecelerine ulaşabilen quartz ısıtıcılar 900 dereceye kadar çalışabilmektedir. Etkili bir ısıtma elde edebileceğiniz quartz ısıtıcılar ile ısıtılması en zor olan geniş ve yüksek tavanlı alanları da ısıtabilirsiniz. İşletmelerin de tercih ettiği quartz ısıtıcılara geçiş yaparak ısıtma işleminin mümkün olabilecek en ekonomik ve en güvenilir yöntemi ile tanışmaya sizler de başlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza