Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Suyun buharlaştırılabilmesi için soğutma sektöründeki işletmelerin ihtiyaç duyduğu PTC rezistans modelleri kendinden termostatlı yapıya sahiptir. Direnç elemanlarının da üretiminde kullanıldığı PTC rezistans modelleri fişek rezistanslar ile birtakım ortak özelliklere sahiptir. İki rezistans da en yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklıdır. Sıcaklık düşürmeleri ve enerjinin en ideal şekilde stabil olarak yönetilebilmesi gibi ortak özellikleri de mevcuttur.

Çalışma alanlarınızın sıcaklık derecelerine göre otomatik olarak güç yönetimi elde edebilecek olan PTC rezistans modelleri sizlere gözle görülür bir enerji tasarrufu sunar. Enerji maliyetinizi optimum seviyelere çekebileceğiniz PTC rezistans modelleri kolay sabitlenebilir yapıya sahiptir. Bu özellikleri çalışma alanlarında ve uygulamalarında aşırı ısınmanın önüne geçilmesini sağlar.

Otomatik Çalışan PTC Rezistans Modelleri

Kendi içerisinde termostat bulunan ve farklı bir kontrol mekanizmasına ihtiyaç duymayan PTC rezistans modelleri en uygun sıcaklık seviyelerine ulaşıldığı zaman ısıyı sabit bir şekilde muhafaza etmeye başlar.

Dilediğiniz zaman uygun sıcaklık seviyesinde otomatik olarak da kendisini kapatabilen PTC rezistans modelleri soğutma sistemlerinin bulunduğu farklı alanlarda kullanılmaktadır. Suyun buharlaştırılmasının gereksinim haline geldiği alanlarda da PTC rezistans ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.

Ser Rezistans ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz PTC rezistans modelleri sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Her biri en kaliteli malzemelerden tasarlanan PTC rezistans modelleri işletmenizdeki maliyeti uygun seviyelere çekebileceğiniz rezistans modelleridir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza