Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Soğutma sektörlerinde yer alan işletmeler suyun buharlaştırılabilmesi için kendinden termostatlı olan ve direnç elemanları ile tasarlanmış olan PTC buharlaştırma rezistansı modellerini kullanıyorlar. PTC fişek rezistanslarının ortak özellikleri arasında en üst düzey çalışma sıcaklıklarına uyum sağlamaları, sıcaklığı düşürmeleri ve enerjiyi uygun şekilde yönetebilmeleri yer almaktadır.

Çalışılan alanın sıcaklığına göre otomatik olarak güç yönetimi sağlayan PTC buharlaştırma rezistansları enerji tasarruflu bir şekilde kullanabileceğiniz rezistans modelleridir. Enerji maliyetinizi düşürebilmek istiyorsanız buharlaştırma rezistanslarını kullanabilirsiniz.

Kolay bir şekilde sabitlenebilme sistemine sahip olan bu rezistans modellerinde aşırı ısınma meydana gelmez. Kendiliğinden termostatlı olan ve harici kontrol gerektirmeyen PTC buharlaştırma rezistansı modelleri uygun sıcaklık seviyesine geldiği zaman ısının sabitlenmesini sağlar.

PTC Buharlaştırma Rezistansı

Enerji Tasarruflu PTC Buharlaştırma Rezistansı

Otomatik olarak uygun sıcaklık seviyelerinde kendisini durduran PTC buharlaştırma rezistansları bu özellikleri sayesinde de enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlar. Soğutma sistemlerinin yer aldığı tüm sektörlerde tercih edilen PTC rezistansları suyun buharlaştırılması gereken bütün ortamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz PTC buharlaştırma rezistansı modellerimiz 1. sınıf kalitedeki özel malzemelerden üretilmektedir. Uzun ömürlü olarak tasarlanan ürünlerimiz enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen PTC buharlaştırma rezistansları en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz buharlaştırma rezistansları arasından seçiminizi yaparak işletmenizin maliyetine de katkı sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza