Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Profesyonel Yağ ve Leke Sökücü
Profesyonel Yağ ve Leke Sökücü
Profesyonel Yağ ve Leke Sökücü

Endüstri alanına özel olarak üretilen ve günümüzde makine ile metal parçalar başta olmak üzere profesyonel leke çıkartıcı olarak kullanılabilir yağ ve leke sökücü bu solventler, son derece doğru bileşenlerle beraber kaliteli sonuçları elde etmenizde yardımcıdır. Kimya dünyasında en iyi temizlik ürünü olarak bilinen ve plastik yüzeylerinde zarar görmeden en iyi şekilde hazırlandığı bu ürünlerde, metal, demir, makine gibi malzemelerde yüzeylerde yağ veya leke olması durumunda en hızlı çözücü etkiye sahip olur.

Makine temizleme ile ilgili temizlemede her zaman elektrik aksamları zarar vermeyecek olan kimyasal ürünler kullanılması gerekmektedir. Koku eşiği pek olmayan, kokusuz ve elektrik aksamlarına zarar vermeden korozyon önleyici etki yaratan bu sprey ile birlikte siz de kaliteli bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Aerofix profesyonel yağ çözücü ve leke sökücü etkisinden yararlanarak sadece sanayi alanında değil tekstil alanında da makine çeşitlerine göre kullanımı yaygındır. Yağ çözücü etkisi sayesinde de çeşitli tipleri bulunmaktadır. Ekonomik ve kolay çözüm sunması sayesinde, sıklıkla tercih edilir. Leke sökücü ürünlerle beraber doğrudan gres, yağ, mürekkep, tutkal, asfalt ya da mum gibi birikintileri tamamen yok edersiniz. Boyaya zarar vermeden, metal üzerinde bulunan malzemenin dokusu ya da sert plastik alanlarında kullanıldığında hiçbir şekilde zarar görmeden temizlenebilen şekilde kaliteli parça temizleme ürünü olarak tercih edilir.

Genel olarak püskürtmek bu ürün için geçerli olsa da kirlilik yoğunluğuna göre temizlik süreci içerisinde silme ya da fırçalama da dahil olabilir. Rahatsız edici kötü kokusu bulunmaz, kötü koku bırakmaz. Bu sayede uygulama alnında direkt olarak kir yoğunluğuna göre doğrudan uygulamaya dahil olup fırçalama ya da silme gibi durumlar gerekebilir.

Özel metal aksamlar pas tutmaması ya da ilerleyen zamanla beraber korozyon içermemesi için düzenli olarak lekelerden ve yağlardan arındırmak gerekir. Bu noktada yağ sökücü, leke sökücü gibi ürünlerle beraber siz de makinelerde, sanayi alanındaki kirlerin metaller üzerinde bir zaman sonra tortu veya kir gibi yapışmasından arındırarak temizlik yapabilirsiniz. En doğru şekilde makineleri yağlarken doğru fırçalama yöntemleriyle birlikte metal üzerinde, demir üzerinde kalıntıları temizleyip boyanın da zarar görmesini önleyebilirsiniz. Bu konuda başarılı sonuçlar elde etmek için Aerofix profesyonel yağ ve leke çözücü ile beraber istediğiniz çok şeyi elde edebilirsiniz.

Profesyonel alanlarda kullanımı noktasında, genelde endüstriyel leke sökücü olarak da bilinen bu tip ürünlerde çoğu zaman fırçalama bile gerek duymadan sadece püskürtmek ve ortalama 10 dakika lekenin, pas, kir, korozyonun çözülmesini beklemek yeterlidir. Buna göre kısa sürede etkili bir çözümü görmek mümkün olacaktır. 

Profesyonel Yağ ve Leke Sökücü Kullanım Alanları

Genellikle otomotiv sektöründe, sanayi alanında, üretim sanayi ve metal işleme gibi sanayi alanında çeşitli metal yüzeylerde bulunan leke çıkarıcı ürünler kullanılır. Su ile temastan kaçınıldığı gibi metal yüzeylerde üretim sonrasında da oluşan yağ, toz, kir, sanayi alanına ait kalıntılar vb. her şey temizlenir. Bunun için özel formül ile geliştirilmiş profesyonel yağ ve leke sökücü yeterli olacağı gibi etkili bir sonuç çıkartacaktır. Tüm muhtelif kirlerden arındırılma noktasında gereken şey yağ sökücü, inatçı kirleri çıkartan bu ürünlerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Profesyonel Yağ ve Leke Sökücü Nasıl Kullanılır?

En iyi yöntem olarak püskürtme ve daldırma yöntemleri ile kullanımı mümkündür. Günümüzde silme yöntemi ile leke sökücü yardımıyla temizlik yapmak istediğinizde, gerektiği her alanda bez ya da fırça ile beraber yüzeye sürülerek kullanılabilir. Çok sıkı bastırmadan da basit bir uygulama ile beraber uygulayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Online Mağaza