Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Potalar, içerisinde maden eritilen ve eritilmiş madenin maşa ile kalıplara dökülmesini sağlayan kaplardır. Tuğla ve toprak gibi yüksek sıcaklık derecelerine dayanıklı malzemelerden üretilen pota madenlerinin içerisinde rezistanslar da yer almaktadır. Pota maden sıcaklığı ölçüm aleti ise daha güvenilir şekilde potaları kontrol altına alabilmenizi sağlar.

İstenilen sıcaklık seviyesinin kontrolünü sağlayabileceğiniz pota maden sıcaklığı ölçüm aleti çevre dostu olarak üretilir. Dünya kalite standartlarına uyumlu şekilde üretilerek sizlere sunulan pota maden sıcaklığı ölçüm aletleri uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Enerji Tasarruflu Pota Maden Sıcaklığı Ölçüm Aleti

Endüstriyel çalışma alanlarında da kullanabileceğiniz pota maden sıcaklığı ölüm aleti erimiş maden ve çeliği taşımakta kullanılan potaların ısıtılması ve kurutulması gibi özel durumları da kontrol edebileceğiniz ekipmanlar arasındadır. Programlanabilir özelliklere sahip olan pota ısıtma ve kurutma sistemlerini ölçüm aletleri ile birlikte kullandığınız zaman enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz.

Bütçe dostu olarak ön plana çıkan pota maden sıcaklığı ölçüm aleti çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklıdır. Ser Rezistans’ın en fazla ilgi gören ürünleri arasında bulunan pota maden sıcaklığı ölçüm aleti kullanarak sizler de projelerinizde zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Pota maden sıcaklığı ölçüm aletinin fiyat ve teknik özellikleriyle ilgili aklınızda soru işareti var ise Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçebilir ve bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza