Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Plaka rezistans modelleri günümüzde evlerde en fazla kullanılan rezistanslar arasında yer alıyor. Farkında olmadan hayatımızın her anında bize eşlik eden bu rezistanslar şofben ve fırın gibi elektrikli ev aletlerinin içerisinde bulunuyor. Elektrikli ev aletlerinin içerisinde plaka rezistans yer almadığı zaman ürünler çalışmıyor. Ürünlerin güvenilir şekilde çalışmasını sağlayan bu rezistanslar aynı zamanda endüstriyel geniş alanlarda da kullanılıyor.

Ürünlerin ya da sistemlerin özelliklerine göre farklı boyutlarda üretilen plaka rezistans modelleri, tamamen sizin ihtiyacınıza göre özel olarak da tasarlanabiliyor. Ancak özel tasarımlar için özel tasarımları size sunabilecek firmaları araştırmanız da gerekiyor. Firma araştırması yaptıktan sonra projelerinize ya da kullandığınız sistemlere uygun boyutlarda olan plaka rezistans modellerini ürettirebiliyorsunuz.

plaka1.jpg

Plaka Rezistanslar Nasıl Üretiliyor?

Paslanmaz malzemeler ile üretilen plaka rezistanslar aynı zamanda dış mekan koşullarına karşı da dayanıklı olabilecek şekilde üretiliyor. Plaka rezistansların üretiminde bakır, pirinç ve galvaniz gibi farklı ham maddeler kullanılıyor. İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlatabileceğiniz plaka rezistans modellerini kaliteli olarak seçtiğiniz zaman kullandığınız cihazların kullanım ömrünü de uzatabiliyorsunuz.

Isıya karşı dayanıklı olan rezistanslar arasında yer alan plaka rezistans modelleri, alüminyum malzemeler ile destekleniyor. Alüminyum malzemelerin dayanıklı yapısı ile bir araya getirilen plaka rezistanslar, işletmelerin en özel projelerinde kullanabilecekleri rezistans modelleri arasında yer alıyor. Plaka rezistansları satın aldıktan sonra montaj işlemi için de profesyonel destek almayı deneyebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza