Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Günümüzde evlerde de çok fazla cihazın içerisinde plaka ısıtıcıları yer alıyor. Isı yalıtımı ihtiyacını en üst düzeyde karşılayabilecek olan plaka ısıtıcılar endüstriyel alanlarda da büyük bir ilgi görüyor. Elektriksel akşamlarda da kullanım için ideal olan plaka ısıtıcılar fırın, şofben ve soba gibi pek çok farklı cihazın içerisinde kullanılıyor.

Elektrik izolasyon ve ısı izolasyon alanlarında da vazgeçilmez bir aksam haline gelen plaka ısıtıcıları sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı boyutlarda da üretilebiliyor. Plaka ısıtıcılarının boyutları hangi sistem ya da cihaz içerisinde yer alacağına göre değişkenlik gösterebiliyor.

plaka-isitici1.jpg

Plaka Isıtıcıları Çeşitleri Nelerdir?

Endüstriyel alanlarda istenilen tür ve boyutlarda geometrik ölçülerde üretimi yapılabilen bu ürünlerin dış yüzeyi paslanmaz bir yapıya sahiptir. Bakır, pirinç ve galvaniz gibi pek çok farklı seçeneği mevcuttur.

Beklentileriniz ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı kalınlıklarda ve boyutlarda üretilen plaka ısıtıcılarını sizlere Ser Rezistans olarak 1. sınıf kalitede sunuyoruz. Rezistans ve plaka seçimleri konusunda hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğini merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız özel içeriklere de göz atabilirsiniz.

Alüminyum Döküm Rezistans modellerimiz 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir, sizlerin beğenisine sundugumuz ürününlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza