Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Pas Sökücü Sprey
Pas Sökücü Sprey
Pas Sökücü Sprey

Pas sökücü spreyler, kullanıldığı alanlarda pas, korozyon problemlerinizi yok eden ürünlerdir. Nem, su gibi sebeplerden ötürü kaynaklanan pas yüzeyini temizleme konusunda oldukça etkili sonuçlar doğurur. Su ve rutubet oluşmasını önleyen, pas yüzeylerinde sıkışan metal yüzeylerle ilgili tüm pas sorunlarınızı ortadan kaldırır. Sıkışmış cıvada somunlar, deniz av malzemeleri, otomotivi sektörü ve motosikletlerde, el aletlerinde, kapı ve dolap menteşelerinde ya da benzer metal parçaların tamamında en iyi kullanım etkisi yaratır.

Pas sökücü spreyi ile pas giderdikten hemen sonrasında ince film tabakası oluşturur, sonraki zamanlarda herhangi bir şekilde pas oluşumunu da önlemiş olabilirsiniz. Plastik yüzeylerde zarar vermemesi de rakiplerinden ayıran en büyük özelliktir. Aeorifix ile etkili pas sökücü sprey kullanımı sayesinde birçok alana karşı etkili savaş açabilirsiniz.

AeoriFix Pas Sökücü Sprey Özellikleri

Nem, su, rutubet gibi sebeplerden dolayı pas oluşan birçok yerde pas sökücü ürünler kullanılır ve etkili sonuçlar alınır. Güçlü içerik sayesinde pasların kolay şekilde yardımcı olan bu ürün ile beraber kullanım alanı ya da çevresine bir zarar vermeden, kaliteli pas sökücü etkisi yaratır. Kullanıldığı alana göre sadece pas sökücü etkisi değil pas önlemde de başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Otomobilde, atölyede ya da benzer birçok alanda pas sökücü ürün olarak metal yüzeylere etkisiyle hem pas sökücü hem de pas önleyici özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Metal olan, pas tutan tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün ile birlikte hızlı çözüm olarak pasların sökülmesi ve çözülmesine yardımcı olursunuz. Sprey sayesinde de tamir ihtiyacını tamamen ortadan kaldırırsınız. En iyi şekilde kullanıcı sağlığı açısından hiçbir zararı olmayan, kullanıldığı çevrede de zarar vermeyen bu ürünlerin birçok açıdan güvenilir etkisi bulunmaktadır.

AeoriFix Pas Sökücü Sprey Avantajları

Yüzeyde bulunan nemi yok ederek tamamen pas çözücü özelliğiyle pas çözmeye odaklıdır. Bu konuda ürün avantajlarından biri olarak nemin oluşmasını önleyerek, tamamen yüzeyi nemden uzak tutar. Bu sayede yüzeyde veya metalde herhangi bir şekilde korozyon, pas, kir olmasını da önlemiş olur. Pastan koruyan ve çözücü etkisiyle beraber temizleyen, yağlayan özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede en etkili şekilde siz de pas sökücü ürünlerinde sprey özelliğinden her zaman faydalanabilirsiniz.

En doğru uygulama amacı için sprey kutusunu iyice çalkalayarak her uygulamaya başlayın. daha sonrasında Aeurofix ürünlerinde dik şekilde kullanım önemlidir. Bu sayede spreyin kendisi içeriden rahat şekilde geleceği gibi sprey ucundaki aplikatöründe takılı olarak püskürtülmesi önemlidir.

Pas Sökücü Sprey Fiyatları Nedir?

Otomotiv sektöründen el aletlerine, bisiklet ve dolaplardan cıvata, somunlara kadar birçok metal yüzeylerde, pas tutan tüm yüzeylerde kullanılan bu tip ürünlerde fiyatlandırmalar çok uygun niteliğe sahiptir. En iyi fiyatlarla beraber servis merkezlerine, atölyelere satın alabilirsiniz. Diğer ürünlere göre çok uygun fiyatta olan ve gerçekten rekabetçi fiyat çerçevesinde Ser Rezistans ile iletişime geçerek bu noktada uygun fiyat çerçevesinde faydalanabilir ve istediğiniz zamanlarda satın alarak siz de plastik yüzeylerde sorunsuz olarak kullanabileceğiniz bu ürün ile pas sökücü etkisinden %100 faydalanabilirsiniz.

Pas Sökücü Sprey Kullanımı Nasıl Olmalı?

Pas sökücü tipi ürünler tamamen sprey ürünlerdir. Bu nedenle çalkalayarak kullanmalısınız. 15 ile 20 cm arasında uzaktan püskürtme ile birlikte araçlarınızda kullanabilir ve paslanmış alanlarda yüzeye yayılarak gevşemesini ve pas sökmede etkili çözüm sağlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama anında yüzeylerde pas sökücü sprey etkisiyle beraber kısa sürede etki göstereceğinden emin olabilirsiniz. Eğer zor ve güçlü pas sorunları varsa, spreye karşı etki etme süresini uzatmak için tekrarlı şekilde aynı alana pas sökücü spreyi sıkmayı deneyebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Online Mağaza