Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Özel sarım spiral sarım telleri, enjeksiyon aşamasında kullanılan ve hammaddelerin ihtiyaç duydukları sıcaklık derecelerine gelmesini sağlayabilen tellerdir. Özel sarım spiral sarım telleri sıvı ve akışkan hale gelecek olan maddeler için ihtiyaç duyulur. Plastik enjeksiyon memelerinde bulunan sistemlerde kullanılması için dizayn edilen bu teller farklı sistemler içerisinde de yer almaktadır.

Endüstriyel kullanım alanlarında da ön plana çıkan özel sarım spiral sarım telleri üretilirken özel oksidasyon kullanılır. Bu durum tellerin ömrünü artırabilecek özel sarım teknikleri ile desteklenir. Böylelikle özel sarım spiral sarım telleri uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüksek sıcaklık derecelerinde çalışabilen özel sarım spiral sarım telleri yüksek korozyon direncine de sahiptir. Dünya kalite standartlarında üretilen özel sarım spiral sarım telleri %100 güvenilirdir.

Enerji Tasarruflu Özel Sarım Spiral Telleri

Enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz özel sarım spiral sarım telleri enerji maliyetinizi optimum düzeye getirebilmeniz için size yardımcı olur. Minimum enerji tüketimi ile maksimum seviyede verimlilik alabileceğiniz özel sarım spiral sarım tellerine sahip olmak istiyorsanız Ser Rezistans’ı tercih edebilirsiniz.

Çevre dostu olabilecek şekilde ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan ürünleri sizlerle buluşturan Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz özel sarım spiral sarım telleri kolay monte edilebilen ve uzun süre ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeyeceğiniz ürünlerdir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza