Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

My 64 ölçü aletinin ısı ölçümlerinde kullanılan ısı probu istenilen ısının ölçümünün yapılabilmesi için kullanılır. Concorde’larda da kullanılan Rolls-Royce Olypus motorlarındaki karışık boyut problemlerinin çözülmesi için geliştirilen problar ilerleyen dönemlerde farklı kullanım alanlarında da ön plana çıkmıştır.

Isı probu, bileşenlerin yüzeye temas ettiği zaman tetiklenmemesini sağlamak için tasarlanmaktadır. Hassas tekrarlanabilir geometrik veriler elde edilmesini sağlayan etkin ayrıntılı bir anahtardır. Verilerin üretim süreci boyunca kontrol edilmesi ve bileşenlerin uygunluk limitleri içerisinde kalabilmesi için ölçü aleti ve ısı probuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Neden Prob ile Ölçüm Yapılır?

Projelerinizin yoğunluğunda zamandan tasarruf etmek istiyorsanız ısı probu kullanmaya başlayabilirsiniz. Sermaye masraflarınızı erteleyebileceğiniz ve fazla mesai sürelerini kısaltabileceğiniz ölçü aletleri ve ısı probu ile çalışmalarınızı sürdürdüğünüz zaman hatalı parçaların oluşumunu ve hurda miktarını da azaltabilirsiniz.

Üretim sürecinizi izlenebilir ve takip edilebilir bir hale getirebilen ölçü aleti ve ısı probu modelleri müşterilerinizin istediği karmaşık taleplerini daha güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılayabilmenizi sağlar.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz My 64 ölçü aleti ısı probu tamamen çevre dostu olarak üretilmektedir. Uzun kullanım ömrüne sahip olan My 64 ölçü aleti ısı probu çevresel faktörlere karşı da dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Ürün detayları ve fiyat bilgileri için Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza