Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Mum Koruma Spreyi
Mum Koruma Spreyi
Mum Koruma Spreyi

Paslanmaya açık olan alanların tamamında etkili bir şekilde koruma sağlayan mum koruma spreyi, en doğru biçimde kullanıldığında da paslanmaya karşı etkin sonuçlar verir. Spreylerde araçların paslanmasıyla ilgili açık bölgeleri önleyen, pas ve kire karşı etkili olan bu ürünlerde araçların paslanmaya açık kapıları, yanal parça, motor kapakları ya da araç bagaj tavanı ilk akla gelen alanlardır. Araç motoru ya da aracın yanal parçaları olarak bilinen tüm parçalarında araçların oksidasyona ve paslanmaya karşı üstün koruma ile korumasında yaygın olarak mum koruma spreyi kullanılmaktadır.

İklim koşullarına uygun şekilde ortam yaratma anlamında hafif asit ve bazlara karşı dayanıklı olan mum koruma spreyi ile beraber mevcut su birikintilerini de bulunduğu yerden atarak yok eder. Yüzeye kaliteli yapışkan etkisi bırakarak yüzeyde su tutmaz, suyun hiçbir şekilde birikmesine ve bu nedenle pas yapmasına da izin vermez. Metaller üzerinde açık renkli ve yumuşak bir mum tabakası oluşturur şekilde etkili koruma sonucu gösterir. Oyuk yerleri paslanmaya karşı koruma konusunda da zor yerlere ulaşabilir ve bu şekilde koruma etkisinden faydalanabilirsiniz. 

Mum Koruma Spreyi Özellikleri

Kaliteli bir araç bakım ürünü olan mum koruma spreyi ile birlikte araçlarda kusursuz koruma etkisi sağlar. Günümüzde araç modelleriyle ilgili birçoğunda pratik, basit şekilde katkısı bulunurken son derece uygun fiyatlarla beraber siz de bu mum koruma spreyi ile araçlarınızı maliyet açısından tasarruflu şekilde mum koruma etkilerinden faydalanabilirsiniz. Eşsiz özellikleriyle beraber zor noktalara kolaylıklar ulaşır ve korunmasını sağlayabilirsiniz.

Araç sürücüleri için oldukça kıymetli bir ürün olup kaporta kısmında, paslanma problemi yaşanabilir alanlarda, yanal parçalarda, bagaj tavan kısımlarında gibi tüm alanlarda paslanma sorununa karşı en güçlü etkiyi yaratıyor. Düzenli olarak kullanıldığında araçta paslanma problemini de ortadan kaldırıyor. Araçların metal korunması açısından da ince katman şeklinde kullanımı yeterli oluyor.

Mum spreyi uygulama sonrasında hafif bir yüzey gelmekte ve yapışkan bir film gibi gözükmektedir. Mum koruma spreyinin doğrudan kendi özelliğidir. Araç motor alanında da dilediğinizde, isteğe bağlı olarak rahatlıkla kullanım imkanı sunar. Güneş ışınları ya da motor sistemi yoğun ısınması gibi durumlarda balmumları gibi koku sorununu bu mum koruma spreyinde bulamazsınız.

Mum Koruma Spreyi Fiyatları

Kaliteli bir mum koruma spreyi almak istediğinizde Ser Rezistans ile aracılığı ile kaliteli ürünler olan Aerofix ürünlerinden faydalanabilirsiniz. 2 dakika kadar kısa süre içerisinde etkili koruma ile beraber yüzeyde %100'e yakın koruma etkisi yaratır. Sıcaklık oranları 15 ile 25 derece olan alanlarda ürün işlenebilir. Doğrudan oda sıcaklığında olması yeterlidir.

En uygun fiyatlarla beraber siz de bu ürünlere uygun seviyelerde ulaşabilirsiniz ve araçlarınız için, araç servis hizmetleri firmalardaki hizmetleriniz için değerlendirebilirsiniz. Oyun alanlar açısından ve solventler ile kolayca temizlenir olması da ek özellikleridir. Bu sprey genelde çokça kullanılan bir uygulamadır ve bu sayede çok fazla faydası da görülmektedir.

Benzer Ürünler
Online Mağaza