Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Moliden rezistansı yüksek saf moliden ile üretilen yüksek dirence sahip bir üründür. En yüksek sıcaklık derecelerine ihtiyaç duyulan çalışma alanlarında da kullanabileceğiniz moliden rezistansı modellerinin ısıtma elemanlarının yüzeyinde oksitleyici atmosfer içerisinde bulunan kompakt kuvars koruyucu film tabakası vardır.

1800 derecelik yüksek sıcaklıklara ulaşabilen moliden rezistansları elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısı enerjisine çevirebilmenizi sağlar. Seramik sinterleme ve ısıl işleme gibi farklı uygulamalarda kullanabileceğiniz moliden rezistansı modelleri standart üretime sahiptir. Özel durumlarda kişiye özel üretimler de gerçekleştirilebilmektedir.

Moliden Rezistans Çeşitleri

U ve L tipi gibi farklı şekillerde tasarlanan moliden rezistansı modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı rezistanslar arasında yer almaktadır. Çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulan moliden rezistansı modelleri ile güvenilir çalışma alanları oluşturabilir ve çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz.

Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alan moliden rezistansları endüstriyel alanlarda da kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz moliden rezistansları ile minimum enerji tüketimiyle maksimum enerji verimliliği elde edebilirsiniz.

Moliden rezistansı fiyatları belirlenirken ürünlerin ölçüleri ve teknik özellikleri göz önünde bulundurulur. Bu tür detaylar ürünlerin fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Ürünlerin fiyat detayları ve teknik özellikleri ile ilgili Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza