Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Rezistanslar günümüzde bütün devre ve elektrikli cihazlar içerisinde yer almaktadır. Sayısız cihaz içerisinde kullanılan rezistanslar arasında minibar rezistansı modelleri de bulunmaktadır. Minibarların temel işlevlerini yerine getirebilmesi için kullanmanız gereken bu rezistanslar son derece uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Cafe ve restoranlarda yer alan minibarlar aynı zamanda otellerde de kullanılmaktadır.

Bu makinelerin güvenilir şekilde çalışabilmesi ve işlevsel özelliklerini yerine getirebilmesi için minibar rezistansı modellerine ihtiyaç duyulur. Ser Rezistans olarak sizlere istenilen boyutlarda minibar rezistansları sunmaktayız. Kullandığınız cihazlara kolay bir şekilde monte edebileceğiniz minibar rezistanslarının fiyatları seçeceğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Minibarınızın boyutlarına göre fiyatlar da değişebilmektedir.

Ser Rezistans Minibar Rezistansı Çeşitleri

Elektrik ile çalışan tüm ısıtma ve soğutma sistemlerinde olduğu gibi minibar sistemlerinde de rezistanslara ihtiyaç duyulur. Sessiz bir şekilde güvenilir olarak monte edilebilen minibar rezistansları işletmelerinizin enerji tasarrufu elde edebilmesini sağlar. Enerji maliyetinizi minimum seviyelere çekebileceğiniz minibar rezistansları aynı zamanda çamaşır makineleri ve mutfak aletlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz rezistans modellerine en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 1. sınıf kalitede üretilen rezistanslarımız tüm sistemlerinizde güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz rezistans çeşitleri arasında yer almaktadır.

Yüksek kalite standartlarında üretilen minibar rezistansı modellerimiz arasından seçimlerinizi yaparak enerji tasarruflu bir şekilde minibarlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza