Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Plastik sektöründe yaygın olarak kullanılan mikalı ısıtıcılar aynı zamanda endüstriyel alanlarda da pek çok farklı makine, cihaz ve sistem içerisinde kendisine yer bulabilmektedir. Mikalı ısıtıcılar yüksek verim alabileceğiniz ısıtıcı çeşitleri arasındadır. Pirinç, bakır ve paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerden üretilen mika ısıtıcılar belirli bir standarta göre üretilmemektedir. Mikalı ısıtıcılar tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özel bir şekilde dizayn edilebilir yapıya sahiptir.

mikali-isitici.jpg

Ser Rezistans olarak üretmekte olduğumuz mikalı ısıtıcılar, enerji bağlantı elemanlarında olduğu ısıtıcı gövdesinde de büyük bir dayanıklılığa sahiptir. Klemens, priz, enerji kablosu, bağlantı pabuçları, yüksek ısı ve ampere dayanıklıdır. Bu sebepten dolayı ürünlerimizi uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Isı Kayıplarını Mikalı Isıtıcılar ile Önleyin

Isı kayıplarına büyük bir çözüm sağlayan mikalı ısıtıcıları aynı zamanda ihtiyaçlarınıza yönelik olarak panjurlu mika ısıtıcılar olarak da üretiyoruz. Isı kayıplarının en düşük seviyelere düşmesini sağlayan bu ürünlerimiz ısı izolasyon malzemeleri sayesinde istediğiniz verimi sizlere sunabiliyor.

Bir çok alanda kullanılan Sıcak Hava Tabancası Rezistansı hakkındaki yazımızı inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza