Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Epoxy uygulanacak mermer ve bej mermer gruplarının kurutularak epoxy yapılabilecek hale hazır gelmesi için ilk önce malzemelerin ısıtılması gerekir. Malzemelerin ısıtılmasından sonra ise genleşme elde edilecek epoxynin viskositesinin sıcaklık ile düşürülerek mermere etki etmesi gerekir. Tüm bu işlemlerin tamamlanabilmesi için ise mermer epoxy fırınları kullanılır. Mermer epoxy fırınları içerisindeki rezistanslar ise işlemlerin güvenilir şekilde yerine getirilebilmesini sağlar.

İşlevsel ve verimli bir epoxy işleminin yapılabilmesi için doğru rezistans seçimi son derece önemlidir. Mermer epoxy fırını rezistansı seçiminden sonra ise bazı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bu detaylar arasında honlama işlemi sona erdikten sonra üzerinde yer alabilecek toz, kil ve kimyasal gibi maddelerin yüksek basınçlı su ile yıkanması yer almaktadır.

Mermer Epoxy Fırını Rezistansı

Mermer epoxy fırınları için özel olarak tasarlanan rezistanslar endüstriyel çalışma ortamlarına da uyumludur. Endüstriyel alanlarda güvenilir ve işlevsel bir şekilde kullanabileceğiniz rezistanslar uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir. Çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulan mermer epoxy fırınları için uygun olan rezistanslar aynı zamanda ekonomik fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Her kişinin bütçesine ve ihtiyacına uygun bir rezistans modeli bulabileceği Ser Rezistans ürünleri arasındaki mermer epoxy fırını rezistansları 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlerle buluşuyor. Ürünler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza