Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Dünyaca ünlü markalar arasında yer alan Leister markasının ısı tabancası modellerine sizler de Ser Rezistans güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Elektrikli ev aletleri arasında yer alan ısı tabancası modelleri evlerde ve işyerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Leister ısı tabancası modelleri insanların ilgilendikleri hobilerini icra ederken de ihtiyaç duyabilecekleri ısı tabancaları arasında yer alıyor.

Leister Isı Tabancası

Isı tabancaları genel olarak 100 ile 500 derece aralığında ısı yayabilen tabancalardandır. Sıcak hava tabancası olarak da adlandırılan tabancaların verebileceği ısının parçalara yöneltilebilen uzun gövde kısmı bulunur. Bu kısım tetik olarak adlandırılmaktadır. Sıcak hava tabancalarının çalışabilmesi rezistanslara ihtiyaç duyması söz konusudur. En yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olabilen Leister ısı tabancaları iş güvenliği elbisesi dikimi, tente ve branda dikimi, otomobil tamiri gibi pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Sıcak hava tabancaları evlerde yapılabilecek pek çok farklı tadilat işi için de uygundur.

Leister Isı Tabancası Fiyatları

Plastik sanayi ve cam sanayi gibi alanlarda kullanabileceğiniz ısı tabancalarının fiyatları da son derece ekonomiktir. Isı tabancalarının fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlar arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek pek çok farklı model bulunmaktadır.

Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken Leister ısı tabancası modelleri ile ihtiyaç duyulan sıcaklık seviyelerine mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Böylelikle enerji tasarrufu elde ederek işletme maliyetinizi düşürebilirsiniz. Doğru seçimler yaptığınız ve kaliteli ürünleri seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Ekstra bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz Leister ısı tabancası modelleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz sizler de Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Leister Robot Fiyatları
Leister robot kaynak makineleri kolay bir şekilde kullanılabilen kaynak makineleri arasınd...
Leister Kaynak
Geniş kullanım alanları sebebiyle tercih sebebi olan kaynak makinaları arasından seçim yap...
Leister Yapıştırma Makinası
Geniş kullanım alanlarına sahip olan yapıştırma makinaları sayesinde sizler de işlerinizi...
Leister PVC Kaynak Makinası Fiyatları
Kaynak işlemlerini mümkün olabilecek en güvenilir ve hızlı şekilde yapabilmek istiyorsanız...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza