Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Leister - BAK
Leister - BAK

Leister ürünlerine sizler de Ser Rezistans güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Dünya kalite standartlarında hizmet sunan Ser Rezistans’ın Leister imzalı ürünleri arasında zemin kaplama otomatik kaynak makineleri, teknik tekstiller otomatik kaynak makineleri, sıcak hava blowerları, proses ısıtıcılar, extruder kaynak makineleri, çevre inşaat mühendisliği otomatik kaynak makineleri, çatı izolasyon otomatik kaynak makineleri, blowerlar ve el kaynak makineleri yer almaktadır.

Dünyaca ünlü markalar arasında bulunan Leister, uzun ömürlü ve işlevsel özelliklere sahip olan ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Her bütçeye uygun farklı ürünleri bulunan Leister, ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktadır. Leister imzalı ürünlere güvenilir şekilde ulaşmak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizler de Ser Rezistans’ı tercih edebilirsiniz.

Müşteriye en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmak en önemli prensiplerinizden bir tanesidir. Bu prensip doğrultusunda ürün gamımızı her zaman genişletmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı bir neticesi olan Leister markasının da birçok ürününü bünyemizde bulunduruyoruz. Üstün İsviçre kalitesini hem üründe hem de işçilikte görebileceğiniz Leister rezistans ve Leister kaynak makinelerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leister Türkiye

Dünyanın birçok yerinde sektörünün en güvenilir isimlerinden bir tanesi olan Leister, Türkiye pazarında da önemli bir oyuncu konumundadır. Menşei İsviçre olan Leister kaynak makineleri ve rezistans çeşitleri birçok Türkiye'de bir çok firma ve kişi tarafından tercih edilmektedir.

Leister markasının bu denli tanınmasının ve tercih edilmesinin en önemli sebebi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmasıdır. Sektöre adım attığımız ilk günden itibaren memnuniyetiniz her zaman önceliğimizdir. Bu yüzdendendir ki Leister rezistanları ve Leister kaynak makinelerinin satışını site üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Leister Rezistans Fiyatları

Eğer Leister rezistans almayı düşünüyorsanız Leister rezistans fiyatları hakkında bazı kaynaklardan araştırma yapabilirsiniz. İthal bir marka olan Leister Türkiye pazarına girerken bazı vergilere maruz kalır. Bu vergiler ürünün daha ülkeye giriş anından itibaren markaya kesilir. Söz konusu bu vergiler Leister rezistans fiyatları konusunda tüketiciye yansıtılır.

Leister rezistans fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise ürünün kalitesi, nakliyesi, personel gideri, kira gideridir. Tüm bu unsurlar kişiden kişiye, kurumdan kuruma ve hatta ülkeden ülkeye değişmektedir. Haliyle Leister rezistans fiyatları da bu etkenlere göre değişiklik gösteriyor.

Leister Kaynak Makinesi

Kaynak ustaların en iyi dostları sayılabilecek Leister kaynak makinesi çeşitleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bir kaynak makinesi markası hem satış öncesinde hem de satış sonrasında  müşterilerine en iyi konuda yardımcı olmalıdır. Leister, her türlü bakım ve onarımı da kapsayan destek servisi sayesinde kaynak makinesi kullanıcıları arasında çok popülerdir.

Leister kaynak makinesi modellerini sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilir ve ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Leister marka ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Online Mağaza