Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kurşun ısıtıcılar en yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan ısıtıcı modelleridir. Endüstriyel alanlar başta olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan kurşun ısıtıcı modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Çalışma alanlarınıza uygun seçimler yaptığınız zaman daha güvenilir ortamlar elde edebilir ve çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz.

İsteğinize göre arzu ettiğiniz ölçülerde ve şekillerde özel olarak üretimi yapılabilen kurşun ısıtıcı modelleri aynı zamanda standart boyutlarda da üretilebilmektedir. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kurşun ısıtıcı modelleri çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır. Dünya kalite standartlarında üretilen kurşun ısıtıcı modellerini dış etkenlere karşı korumalı olarak kullanabilirsiniz.

Kurşun Isıtıcı

Ser Rezistans Kurşun Isıtıcı Modelleri

Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz kurşun ısıtıcı modelleri sayesinde optimum enerji maliyeti ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Otomatik olarak açılıp kapanabilen kurşun ısıtıcılar, istediğiniz sıcaklık seviyelerine ulaştığınız zaman kendisini devre dışı bırakır. Böylelikle minimum enerji tüketimi ile maksimum verimlilik elde edebilirsiniz.

Projelerinizde kullanabileceğiniz güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip kurşun ısıtıcılar arıyorsanız sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kurşun ısıtıcıları inceleyebilirsiniz. Kurşun ısıtıcı fiyatları seçeceğiniz ürünün ölçüleri ve teknik özellikleri gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ürünlerin fiyat bilgileri ve teknik detayları ile ilgili bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza