Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Tekstil ürünlerinin ve tüm kumaş türlerinin kurutulması için kullanılan kumaş kurutma makineleri rezistanslara ihtiyaç duyarlar. Hava yastıklı olarak üretilen ve kumaşın düzelerdeki havanın etkisiyle hızlıca kurutulabilmesini sağlayan makineler tüp ya da açık haldeki kumaşların kurutulmasını da sağlar. Kumaş kurutma rezistansı kısa süre içerisinde düşük enerji tüketimi ile kumaşların kurutulması konusunda sizlere yardımcı olur.

Kumaş kurutma rezistansı modellerine göz atarak sizler de makinelerinizde kullanabileceğiniz rezistanslara sahip olabilirsiniz. Otomatik olarak çalışan ve bu özelliği sayesinde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayan kumaş kurutma rezistansları optimum maliyet ile çalışmalarınızı sürdürebilmenizi sağlar.

Kumaş Kurutma Rezistansı Fiyatları

Düşük enerji tüketimi ve dayanıklılık özellikleri ile dikkat çeken kumaş kurutma rezistansı modelleri yüksek basınç ve ısıya karşı güçlendirilmiş yapıya sahiptir. Kumaş cinsi ve nem oranlarına göre makinenizin doğru şekilde çalışabilmesini sağlayan rezistanslar istenilen ortam sıcaklığına ulaşıldığı zaman makinenizin otomatik olarak kapanmasını sağlar. Böylelikle makine içerisindeki nem uzaklaştırılır ve makinenizin kullanım ömrü de uzamış olur.

Radyatör sistem serpantinler, nem kontrolü ve ayarlanabilir besleme hızı özelliklerine sahip olan kumaş kurutma rezistansları sayesinde daha güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip çalışma alanları elde edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan rezistansları tercih ederek uzun yıllar boyunca aynı rezistansları kullanmaya devam edebilirsiniz. Kumaş kurutma rezistanslarının fiyatları ürünlerin boyut ve teknik özelliklerine göre değişebilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza