Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kumaş kurutma makineleri tekstil ürünlerinin kurutulmasında kullanılan makinelerdir. Hava yastıklı olan ve kumaşı düzelerdeki havanın etkisiyle hızlıca kurutabilen bu makineler tüp veya açık haldeki kumaşların kısa sürede düşük enerji tüketimi ile kurutulmasını sağlar. Kumaş kurutma makineleri aynı zamanda rezistanslar ile çalışan ve rezistanslara ihtiyaç duyan makinelerdir. Kumaş kurutma rezistansı modelleri arasından sizler için en uygun olanları seçerek makinelerin otomatik olarak çalışabilmesini sağlayabilirsiniz.

Düşük enerji tüketimi ile ön plana çıkan kumaş kurutma makinesi rezistansları yüksek basınç ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilir. Kumaş cinsine ve nem oranlarına göre makinenizin doğru şekilde çalışabilmesini sağlayan rezistanslar ortam sıcaklığına ulaşıldığı zaman makinenizin otomatik olarak kapatılmasını sağlar. Böylelikle makinenizin ömrü uzar ve içerisindeki nem uzaklaştırılır.

Kumaş Kurutma Makinesi Rezistansları

Düşük elektrik tüketimi, radyatör sistem serpantinler, nem kontrolü ve ayarlanabilir besleme hızı gibi özelliklere sahip olan kumaş kurutma makinelerinizi daha uzun ömürlü bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizler de güvenilir ve bütçenize uygun olabilecek rezistansları tercih etmelisiniz. Kumaş kurutma rezistansı modellerini sizlere 1. sınıf kalitede sunan Ser Rezistansı tercih ederek ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebilirsiniz.

Kumaş kurutma makinesi rezistanslarının fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklere göre değişebilmektedir. Ürün fiyatları ve detaylı teknik bilgileri için Ser Rezistans ekibi ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza