Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kuluçka ısıtma sistemlerinin içerisinde yer alan rezistanslar, ısıyı hızlı bir şekilde ortama yayabilen ve hızlı bir şekilde soğuyabilecek özelliklere sahip olan rezistanslardır. Isı derecelerini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilmeniz konusunda size büyük bir destek sağlayan kuluçka ısıtma sistemi kolay bir şekilde kurulabilen ve kullanılabilen sistemlerdir.

Kuluçka ısıtma sistemlerini kullanabilmek için kablo uçlarını doğru şekilde kuluçka makinesinin panel kısımlarına bağlamanız yeterlidir. Kuluçka ısıtma sistemleri termostatlar desteği ile de kullanılabilmektedir.

Çember biçimde üretilen rezistanslar 130 watt gücüne kadar çıkabilmektedir. Bu rezistanslar kuluçka ısıtma sistemlerinin daha çabuk ısınmasını ve ısıyı daha uzun süre koruyabilmesini sağlamaktadır. Kablo rezistanslar ile karşılaştırıldığı zaman daha hızlı ısındığı görülen bu sistemler zamandan ve enerjiden tasarruf elde edebilmenizi sağlar.

kulucka-1.jpg

Kuluçka Isıtma Sistemleri Enerji Tasarruflu mu?

Farklı kullanım alanlarına sahip olan kuluçka ısıtma sistemi enerji maliyetinizi optimum seviyelere getirebilmeniz konusunda size destek verir. Havayı kurutmadan ve insan sağlığına herhangi bir zarar vermeden çalışan bu sistemler ayarlanabilir yapılara sahiptir.

Isıtmak istediğiniz ortamı doğrudan ısıtabilecek özelliklere sahip olan kuluçka ısıtma sistemleri uzun ömürlü olabilecek şekilde dizayn edilen sistemlerdir. Kaliteli bir kuluçka ısıtma sistemi satın aldığınız zaman uzun yıllar boyunca ihtiyaçlarınızı karşılar ve ek bir bakım ya da onarım ihtiyacı hissetmez.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza