Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Konik kupa üretiminde kullanılan makinelerin çalışabilmesi için ihtiyaç duyulan rezistanslar, elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısı enerjisine dönüştürebilecek özelliklere sahiptir. Bu özelliği sayesinde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayan konik kupa pres rezistansı modelleri optimum maliyet elde ederek çalışmalarınızı sürdürebilmenizi sağlar.

Isı transfer baskı yöntemi ile çalışan konik kupa makinelerinde silikon ve alüminyum malzemeler kullanıldığı için bu makineler son derece güvenilir ve dayanıklıdır. Ancak doğru rezistans seçimleri yapılmadığı zaman makinelerinize zarar verebilirsiniz. Yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olabilen konik kupa pres rezistansı modelleri çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır.

Konik Kupa Pres Rezistansı Modelleri

Seçim esnasında herhangi bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız ve doğru rezistans seçimi konusunda aklınızda soru işaretleri oluşuyor ise Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçerek çalışma alanlarınız ile kullandığınız konik kupa makinelerine en uygun olabilecek rezistansları seçebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen ve montajı son derece kolay olan konik kupa pres rezistansları ile güvenilir çalışma ortamları elde edebilirsiniz.

Farklı soket sayıları ile üretilen konik kupa pres rezistansları, ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Baskı yapılabilmesini mümkün kılan konik kupa makinelerinden yüksek verimlilik almak istiyorsanız sizler de Ser Rezistans’ın en beğenilen ürünleri arasında yer alan konik kupa pres rezistansı modellerine göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza