Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Standart ölçülerde ve boyutlarda üretilen kılıf ısıtıcılar aynı zamanda kişiye özel olarak da üretilebilmektedir. Isıtılması gereken makine parçaları ve kalıplarının türüne göre farklı şekillerde üretilebilen kılıf ısıtıcı modelleri yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Yüksek ısıl niteliklere sahip mika ile izole edilmiş yüksek kaliteli rezistans malzemeleri ile tasarlanan bu ürünler çevreye karşı duyarlıdır.

Elektrik enerjisinden aldığı gücü hızlı bir şekilde ısı enerjisine dönüştürebilen kılıf ısıtıcısı modellerini uzun yıllar boyunca farklı ihtiyaçlarınız için kullanmaya devam edebilirsiniz. Montajı kolay olan bu ürünlerin monte edilmesi işlemi konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz.

Kılıf Isıtıcısı Fiyatları

Kılıf ısıtıcı fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilir. Ürünlerin teknik özellikleri, modeli ve boyutları gibi detaylar fiyatları belirleyen en temel unsurlar arasındadır. Ancak Ser Rezistans’ın geniş ürün yelpazesinde herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek kılıf ısıtıcı modelleri yer almaktadır.

Enerji tasarrufu elde edebileceğiniz kılıf ısıtıcı modelleri sayesinde işletmenizdeki enerji maliyetinizi de düşürebilirsiniz. Minimum enerji tüketimiyle maksimum enerji verimliliği sağlayabileceğiniz kılıf ısıtıcı modellerini ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bütün ürünlerinde olduğu gibi müşteri memnuniyetini ve kalite odaklı tasarımları ön planda tutan Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kılıf ısıtıcısı modelleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza