Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kettle rezistans modelleri ev ve iş yerlerinde kullanılan kettleların daha güvenilir bir şekilde ısıtılabilmesini sağlar. Kettle rezistans modelleri sıcak suya ihtiyaç duyulan farklı elektronik cihazlar içerisinde de yer almaktadır. Kahve makineleri ve çay makineleri gibi cihazlar içerisinde de kullanılan bu rezistanslar elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirebilme özelliğine sahiptir.

Kettle’ın içerisinde yer alan sıcaklık dönüştüğü zaman anahtar akım akışına izin verebilen kettle rezistanslar otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliklerine de sahiptir. Kettle rezistans fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine ve tasarımına göre değişkenlik göstermektedir.

Ufak ev tipi cihazlarda da kullanıma uygun olan kettle rezistansları elektrikli ev aletlerinizin işlevsel özelliklerini gösterebilmesi için uygun rezistans modelleri arasında yer alır. Otomatik olarak kapanabilme özelliğine sahip olan rezistanslar aynı zamanda kullandığınız elektrikli ev aletlerinin kullanım ömrünü de uzatabilecek özelliklere sahiptir.

Kettle Rezistans Fiyatları

Enerji Tasarruflu Kettle Rezistanslar

Kolay kolay arıza yapmayan ve uzun yıllar boyunca ekstra bir bakım ihtiyacı hissetmeden çalışabilen rezistans modellerini kullanmaya başladığınız zaman kullanacağınız cihazlardan daha fazla verim alabilirsiniz. Su ısıtma işlemini son derece güvenilir bir şekilde yapabilen kettle rezistansları uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Kettle rezistans fiyatları konusunda sizlere en uygun fırsatları sunmaktayız.

Arızalardan dolayı cihazlarınızın kullanılamayacak hale gelmesini istemiyorsanız kettle rezistansı modellerimize sizler de göz atabilirsiniz. Enerji tasarruflu kettle rezistanslarımızın fiyatları her bütçeye uygundur.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza