Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kendinden regüleli kablo ısıtıcısı modelleri farklı sektörlerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Su boru hatlarında ve endüstriyel alanlarda kullanılan kendinden regüleli kablo ısıtıcı modelleri kendi kendisini sınırlayabilme özelliği ile dikkat çekmektedir. Kendinden regüleli rezistans kabloları özel karbon yapısına sahiptir. Kabloların ısı düzeyi yükseldikçe kullandığı enerji de azalmaktadır. Böylelikle aşırı ısınma problemlerinin önüne geçilebilmektedir.

Kendinden Regüleli Kablo Isıtıcılar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Aşırı ısıya bağlı olan risklerin ortaya çıkabileceği sistemlerin genellikle tamamında kendinden regüleli kablo ısıtıcı modelleri kullanılmaktadır. Kendinden regüleli kablolar uygulandıkları yüzeye ve kendilerine zarar vermezler. Isıya karşı dayanıklılığı düşük olan sistemler ve ürünler kendinden regüleli kablo ısıtıcı modellerinin en fazla kullanıldığı alanlar arasında bulunuyor.

Metal ya da ametal tanklar, borular ve bu tür ekipmanlar içerisinde de kendinden regüleli kablo ısıtıcı modelleri kullanılıyor. Isı kontrolünün gerekmediği sistemlerde de tercihe bağlı olarak kendinden regüleli kablo ısıtıcı modellerinin kullanıldığı görülebiliyor.

Yüzeyli çatılardaki olukları ve donmayı önlemek amacıyla da kullanılan kendinden regüleli kablo ısıtıcı modelleri buz kütlelerinin birikmesini engellemek isteyen kişiler tarafından da tercih ediliyor. -30 santigrat derece ile +300 santigrat dereceye kadar çalışabilen kendinden regüleli kablo ısıtıcı modelleri 10 W/mt ile 60 W/mt arasındaki güce sahiptir. Kendinden regüleli kablo ısıtıcılar endüstriyel alanlardaki kullanıma da uygundur.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza