Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Kelepçe termokupl modelleri sağlam, işlevsel özelliklere sahip ve düşük maliyetli oldukları için endüstriyel alanlarda en sık kullanılan ölçüm sensörleri arasında yer almaktadır. -200 derece ile 2300 derece arasında ölçüm yapabilmenizi sağlayan kelepçe termokupl modelleri iki ayrı iletken telin birlikte uç kısımlarında kaynatılması ile meydana gelir.

Kaynatılmış ve birbiri ile entegre edilmiş noktalar sıcak nokta, açık kalan noktalar ise soğuk nokta olarak adlandırılmaktadır. Kelepçe termokupllar yüksek sıcaklık derecesi olan fırınlardaki sıcaklık ölçümleri için de uygundur. Mantel, metal boru kılıflı ve seramik borulu gibi farklı çeşitleri olan kelepçe termokupl modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir.

Kelepçe Termokupllar Fiyatları

Elektriksel ve termik özelliklere sahip aksamlar ile güçlendirilen kelepçe termokupllar, yüksek termik enerji içerdikleri ve elektronların soğuk bölgelere doğru hareket etmelerini sağladıkları için işletmeler tarafından farklı çalışmalarda tercih edilmektedir. Kelepçe termokupl modellerinde direnç bazlı ölçüm sistemlerinde ısıya göre direnci değiştirebilecek elemanlar yer almaktadır. Direnç ölçme sistemleri içerisinde de termokuplları kullanabilmeniz mümkündür.

Standart özelliklerde üretilen kelepçe termokupl modellerini dilerseniz ihtiyaçlarınıza uygun şekilde de özel olarak ürettirebilirsiniz. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kelepçe termokupl modelleri çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan termokupl modelleridir. Kelepçe termokupl fiyatları ürünün özelliklerine göre belirlenir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza