Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Rezistanslar, hem ev tipi hem de endüstriyel su ısıtıcıların hayati bir parçasıdır ve yaşantımızı kolaylaştıran pek çok uygulamada özel bir yer bulur. Birçok çeşidi olan kazan rezistansı modelleri farklı flanş boyutları ve uzunluklarına sahiptir. En yaygın iki model; yuvarlak flanşlar ve kare flanşlardır. Kazan rezistansının boyutları, kazan ya da muhafaza tankı boyutları ile oldukça ilişkilidir.

kazan rezistansı

Kazan Rezistansı Nerede Kullanılır?

Elektrikli su ısıtıcılar, çay ve kahve makineleri, semaverler gibi tipik mutfak eşyalarının en önemli ısıtma elemanı rezistanslardır. Bir kazan rezistansı, içinde su ya da likit bir madde ısıtmaya yarayan tüm endüstriyel ısıtıcılar, konforlu ısıtma modülleri, çamaşır yıkama hizmetleri veya mutfak hizmetleri için birçok tesiste kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanlarında veya endüstriyel tesislerde kullanılan kazan rezistansı daha güçlü ve büyük ebatlı rezistans tipleridir. Endüstriyel su ısıtıcı sistemleri tipik olarak 110°C' ye kadar suyu ısıtır.

Ser Rezistans kazan rezistansı modelleri, sıvı ortamları veya diğer belirli sıvı tiplerini ve gazları ısıtmak için (su, yağ, ısı transferi sıvısı ve aşındırıcı solüsyonlar) tanklar ve basınçlı kaplara monte edilmek üzere mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Projenizde kullanılmak üzere birçok farklı flanş tipi, uzunluk ve dirence sahip kazan rezistansı çeşitleri için serrezistans.com ürün kategorilerinden yararlanabilirsiniz.  Tüm büyük değişkenler biliniyorsa (Watt, Voltaj, uzunluk ve flanş boyutu gibi) Ser Rezistans, sizin için en uygun kazan rezistansı modelini tasarlayabilir.  

İnoksan rezistansı yazımızda sizlerle inoksan rezistansı modellerinin detaylı bilgilerini paylaştık.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza