Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Tüp veya boru biçimindeki rezistansların belirli görevler için farklı gereksinimleri karşılayacak en iyi şekilde şekilde konfigüre edilebilmesinin birkaç yolu vardır. Özelleştirilmiş bir ürün olan katmer rezistans, şekil, boyut, çeşitli uzunluk, çap ve bükme seçeneklerinde yuvarlak, üçgen veya düzleştirilmiş boru biçiminde ısıtma elemanlarıdır. Kullanılan katmer rezistans malzemesi, çoğunlukla çelik, paslanmaz çelik veya nikrom olup süreç ve dolaşım açısından aşırı ısıya karşı mukavemetlidir.

İdeal Katmer Rezistansı Nasıl Seçilir?

Doğru ısıtma elemanını seçmek, doğru soruları sormakla başlar. Bu sorular, endüstriyel proseste söz konusu katmer rezistans için pişirici ısınmasına odaklanmalı ve en iyi ısıtma performansını elde etmek için rezistansın spesifikasyonları aranmalıdır. Bu kilit sorular şunları içerebilir:

  • Hangi alaşım kullanılmalıdır?
  • Rezistans hangi sıcaklığa ulaşmalıdır?
  • Ne tür kontrol gerekiyor?
  • Gereksinim gereken voltaj nedir?
  • Rezistansın aktif olması gereken aralıklar ne kadardır?

Gıda endüstrisi için popüler olan katmer rezistans modelleri farklı tip ve güçte olabilir. İdeal bir katmer rezistans seçmek, ısıtıcının kullanıldığı süre, ürünün üretim maliyeti, kalitesi ve en önemlisi operasyonun güvenliği üzerinde çok büyük etkiye sahiptir. Doğru rezistans modeli sahibi olamamanız ciddi güvenlik risklerine yol açabilir. 

Katmer Rezistans

Tüm üretim projelerinde kullanılabilir katmer rezistans modelleri için Ser Rezistans deneyimlerimize güvenebilirsiniz. Web sayfamızdaki ürün kataloglarımızda rezinstans modelleri için detaylı incelemeler yapabilir, bizimle iletişim kurduğunuzda ise tüm sorularınıza içtenlikle yanıt bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kaplama banyo rezistansı yazımızda kaplama banyo rezistansları ile detaylı teknik bilgileri de sizlere sunduk.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza