Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

En yeni teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan kartuş ısıtıcı rezistanslar yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklıdır. Güvenilir performans elde edebileceğiniz kartuş ısıtıcı modelleri güçlü dayanıklılık özellikleri ve işlevsellik yönleri ile dikkat çeken ürünlerdir. Isıl işlemler için tercih edilen kartuş ısıtıcı modelleri spiral reçine ile desteklenmiştir. Esneklik oranı yüksek olan ve sıcaklık dayanımı ile pek çok farklı alanda kullanılabilir hale gelen kartuş ısıtıcılar uzun süreli kullanımlar için de uygundur.

Kartuş Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?

Standart ölçülerde ve boyutlarda tasarlanan kartuş ısıtıcı modellerini dilerseniz kendi isteğinize özel olarak da ürettirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kartuş ısıtıcı modelleri yüksek yoğunluk gerektiren ve sınırlı alanlar ile monte edilmiş silindirik yapıya sahip elektrikli ısıtma elemanları ile aynı prensipte çalışır.

Endüstriyel alanlardaki kullanımlarda da ön plana çıkmayı başaran kartuş ısıtıcı modelleri uygulama, boyut ve watt yoğunluklarına bağlı olarak yüksek yoğunluklu, orta yoğunluklu ve düşük yoğunluklu gibi üç ana teknolojiden üretilmektedir. Radyatörler ve havlu kurutucuları gibi özel uygulamalar için de üretilmiş çift yalıtımlı kartuş ısıtıcı modelleri üretilmektedir. Projelerinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve montaj işlemi son derece kolay olan kartuş ısıtıcı fiyatları, ürünün model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünler hakkında detaylı bilgi için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza