Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Elektrikli ısıtma elemanı olan serpantinli rezistanslar, uygulamalar için bir veya iki ayrı alaşımdan uygun direnç telleriyle oluşturulmuş silindirik sarmallerden üretilmektedir. Tek iletkenli olarak da üretilen kare serpantinli rezistanslar seramik ve vakumla şekillendirilmiş ısıtma elamanları için kullanılmaktadır.

Kıvrılmış formdaki ve bükülmüş formdaki borular ile tasarlanan kare serpantinli rezistanslar ısı akışını yaygınlaştırmak için kullanılmaktadır. Gıda fırınları, sanayi fırınları, boya kurutma fırınları ve fanlı ısıtıcılar içerisinde yaygın bir şekilde kare serpantinli rezistanslar kullanılmaktadır.

Yüzey bölgeleri daha fazla ve daha verimli ısıtabilmesi için tasarlanan kare serpantinli rezistanslar bakır ve DKP boruları ile de üretilebilmektedir. Montajı son derece kolay olan bu rezistansların üst kısımlarına rekor parçaları konulmaktadır.

Ser Rezistans Kare Serpantinli Rezistans Modelleri

Esnek yapıya sahip olan kare serpantinli rezistanslar özel uygulamalar için tamamen bükülebilmektedir. Fırın, ocak, kavurma plakaları ve alet ya da makinelerin ısıtılması için kullanılabilecek standart şekilde üretilmiş serpantinli rezistanslar da mevcuttur. Ancak serpantinli rezistanslar kişiye özel olarak da üretilebilmektedir. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak ürettirebileceğiniz bu rezistansları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Ser Rezistans ürünleri arasında da yer alan kare serpantinli rezistanslar ekonomik fiyat seçenekleriyle de ilgi çekmektedir. Projelerinizde yer verebileceğiniz kare serpantinli rezistansların teknik detaylı özellikleri ve fiyat bilgileri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza