Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Karavanınızda sıcak su ihtiyacınız var ise ya da ortam ısıtma ihtiyacınız var ise bu tür ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için karavan ısıtıcı modellerini kullanabilirsiniz. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen karavan ısıtıcısı modelleri sayesinde enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz. Enerji tüketimini minimum seviyede yaparak maksimum verimlilik elde edebilmenizi sağlayan karavan ısıtıcıları uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz güvenilir yapıya sahiptir.

Karavan Isıtıcı

Hem sıcak su elde edebilmek hem de araç içerisindeki havayı ısıtabilmek için kullanabileceğiniz karavan ısıtıcı modelleri araç dışına da monte edilebilmektedir. Böylelikle araç içerisinde ekstra yer kaplamamaktadır. Isıtıcıların çevresinde yer alan su kazanları sıcak su ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılayabilmenizi sağlamaktadır. Yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olan karavan ısıtıcısı modelleri geniş iç hacmine sahip olan karavanları da ısıtabilmektedir.

Karavan Isıtıcı

Sıcak Su ve Hava İhtiyacınız için Karavan Isıtıcılar

Elektrik kaynaklarına erişim sağlayabildiğiniz durumlarda karavan ısıtıcılarının içerisindeki bobinler sayesinde yalnızca elektrik ile de bu ısıtıcıları kullanmaya devam edebilirsiniz. Yolculuk esnasında rahat edebilmenizi ve yolculuklarınızın daha konforlu bir hale gelmesini sağlayabilen karavan ısıtıcılarının fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Karavan Isıtıcı

Ser Rezistans ürünleri arasında da yer alan karavan ısıtıcıları çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır. Güvenilir bir şekilde karavanlarınızda kullanabileceğiniz ısıtıcılar arıyorsanız sizler de Ser Rezistans’ı tercih edebilirsiniz. Ürün fiyat bilgileri ve teknik detaylı bilgileri için Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza